Vücut Şekillendiren Yatak Kumaşı İlk Kez Ibia Expo'da

Yatak ve yan sanayi sektörünün öncü markalarının bir araya geleceği IBIA EXPO, 28 Eylül-1 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce ziyaretçisi ile sektör profesyonellerine kapılarını açacak. Türkiye’de bir ilk olan birbirinden farklı bitkilerin özlerinden elde edilen yatak ürünlerinin sergileneceği fuarda, sürdürülebilir bir yatak yan sanayisinin vurgusu yapılacak. Aynı zamanda geniş katılımcı yelpazesi ile turizm profesyonellerine, doğaseverlere son teknoloji ve tasarım ürünler sunacak olan eş zamanlı fuarlar; Karavan Show Eurasia ve Tiny Home Show ise 27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de ilk Off-Road aile karavanını görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Ibia Expo

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİMİN ÖNCÜLERİ BİR ARAYA GELİYOR

Ulusal ve uluslararası yatak yan sanayinin temel taşlarını bir araya getirecek IBIA Expo Fuarı’nda bu yıl sürdürülebilir sanayi ürünleri sergilenecek. Güneş panelleri sayesinde yüzde yüz yeşil enerji ile üretilen temiz yapıştırıcılar ve ürünler fuarda yerini alacak. Atıklardan geri dönüşüm yolu ile elde edilerek üretilen elyafların tanıtımı ile de yatak yan sanayinde sürdürülebilir üretimin öncülüğü gözler önüne serilecek.

UZAKTAN KUMANDA İLE PARK EDİLEBİLEN KARAVANLAR

BİFAŞ tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen sektöründe Türkiye’nin tek fuarları olan TINY HOME SHOW – 2. Modüler, Mobil, Prefabrik Ev ve Yapıları ile KARAVAN SHOW EURASIA- 2. Kamp, Karavan Ve Ekipmanları Alternatif Turizm Fuarı’na; 50 hedef ülke ve bölgeden 40 bini aşkın katılımcı bekleniyor. Fuarda uzaktan kumanda ile hiç caba harcamadan birkaç dakika içerisinde park etme kolaylığı sağlayan karavanlar tanıtılacak. Bir diğer dikkat çeken ürün ise Türkiye'de ilk ve tek olan karavanın dış kısmına doğru açılan ocak sistemleri olacak.

DOĞAL BİTKİ ÖZLERİNDEN ÜRETİLEN YATAK KILIFLARI ALICILARINI BEKLİYOR

Birbirinden farklı bitkilerin özlerinden elde edilen yatak kılıflarının sergileneceği IBIA Expo’da, daha önce dünyada üretimi yapılmamış ürünler de sergilenecek. Isırgan otunun faydaları göz önüne alınarak üretilen ısı düzeyini koruyan yatak kılıfı ile keten tohumu yağının kullanımı sayesinde yatak kumaşının hijyenik olmasını sağlayan doğal özlerden üretilen yatak kılıfları fuarın en çok tercih edilen ürünlerinden olacak. Nane özleri ile üretilen uyku anında ferahlık hissi sunan ve gül proteini içeriği ile rahat bir uyku süreci geçirmeyi hedefleyen yatak kılıflar da bu yıl ilk defa fuarda olacak. Aynı zamanda dünyada ilk defa mikroalglerden üretilen üst düzey nem özelliği ile çabuk kuruma özelliğini bir arada bulunduran yatak kılıfı ve su itici özelliği ile yüksek konfor imkanı sunan yatak kılıfları da fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Doğal özlerden elde edilen kumaşların bir diğer özelliği geç tutuşurluğu ile de ev konforunun bitkiler ile harmanlanması ziyaretçiler ile buluşacak.

 VÜCUT DEFORMASYONUNUN ÖNÜNE GEÇEN SLIM FIT YATAK KUMAŞI

Alerjen bünyelerin sağlıklı ve kaliteli bir uyku yaşaması için geliştirilen, uyku kalitesini arttırmaya yönelik doğal içerikler ile üretilen yatak kumaşları fuarın gözdesi olacak. Bu yatak kumaşları, uyku sonrası vücudun yenilenmiş hissi ve aynı zamanda stresin olumsuz etkilerinin azaltılması amacı ile alıcılarına konfor rahatlığı sunuyor. Uyku sırasında cilt altı dokusuna yağ birikimini engellemeyi sunarak vücut deformasyonunun önüne geçen slim fit yatak kumaşları da ilgilileri tarafından merakla bekleniyor.

IBIA Expo 2023’ te yatak üretimine dair tüm ürünler eksiksiz yer alırken, yatırım yapacakların birinci adresi makine firmaları olacak. Sıcak yaz günlerine çözüm olarak geliştirilen serinletici yatak yüzü kumaşları fuarın en çok talep gören ürünleri arasında olacak. Alanında profesyonel yatak yüzü kumaşçıları birbirinden farklı özellik ve desenleri ile ürünlerini sunacaklar. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)