Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistemi ile Yüksek Konfor

ASAŞ'ın Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistemi, yüksek konfor, tam güvenlik ve üstün yalıtım özellikleri sunuyor. Estetik tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken bu sistem, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayarak sızdırmazlıkta üstünlük gösteriyor. Ayrıca, 3000 mm genişliğe ve 3600 mm yüksekliğe kadar uygulanabilme özelliğiyle fark yaratıyor. Kanat profilini çevreleyen kilit ve baskı noktalarıyla tam güvenlik sağlarken, ASAŞPEN markası altında sunulan bu sistem, ASAŞ'ın lider sanayi kuruluşlarından biri olarak yüksek yalıtım ve sızdırmazlık performansıyla öne çıkıyor.

ASAŞ Inova  Sürme Sistemi

Inova, Almanya'nın Ift Rosenhaim onaylı test laboratuvarında gerçekleştirilen performans testleriyle en iyi yalıtım değerine sahip sistemlerden biri olarak belirlenmiştir. Maksimum 400 kg aksesuar ağırlığı ve 80 kg/m² cam ağırlığına kadar uygulanabilen sistem, geniş ve kesintisiz bir manzara sunar.

Sistem, iç ve dış taraflarında bulunan özel tasarımlı contalarıyla yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlarken, kilitleme ve baskı noktalarıyla tam güvenlik sunar. Yenilikçi aksesuar mekanizmaları arasında içeriden ve dışarıdan kol uygulamalarındaki barelli kilitleme seçeneği bulunmaktadır. Güçlendirilmiş statik takviye profilleri sayesinde büyük ve yüksek yapılar için güvenli bir seçenek sunar. Kolay üretimi ve montajıyla da dikkat çeken bu sistem, modern yapıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)