ASAŞ’tan Yüksek Isı ve Ses Yalıtımı Sağlayan Sürme Sistem: Inova

ASAŞ Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem yüksek performanslı, konforlu, estetik binaların vazgeçilmezi oluyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan Inova, sızdırmazlık özelliği, çift kanat uygulama alternatifi ve kanat profilini çevreleyen kilit ve baskı noktaları sayesinde üstün performans sunuyor. 

ASAŞ Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın sunduğu Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem,  yüksek yalıtım ve sızdırmazlık performansıyla fark yaratıyor. Çift kanat uygulama alternatifiyle geniş mekanlara hayat veren Inova, Ift Rosenhaim Almanya onaylı test laboratuvarında gerçekleştirilen performans  testleriyle de mevcut sürme sistemler içindeki en iyi yalıtım değerine sahip sistem olduğunu garanti ediyor. Maksimum 400 kg aksesuar ağırlığı ve 80 kg/m² cam ağırlığı ile  3000 mm genişliğe ve 3600 mm yüksekliğe kadar uygulanabilen Inova, kanat profilini çevreleyen kilitleme ve baskı noktaları sayesinde güvenlik endişesine de son veriyor.

Inova’nın iç ve dış tarafta bulunan özel tasarımlı contalar, yüksek ısı ve ses (akustik) yalıtımı sağlıyor. Bütünleşik tasarım anlayışını benimseyerek daha az enerji tüketen, daha az karbondioksit salınımı gerçekleştiren ve ömürleri boyunca çevreye karşı sorumlu olan yüksek performanslı binalar inşa edilmesine katkı sunan Inova, sunduğu aksesuar detayları ve renk alternatifleriyle de dikkat çekiyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)