EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Isıcam Konfor ve Weksper Bağdat Caddesi’nde ‘Test Tüneli’ Deneyimi Yaşattı

19.10.2015 - Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük düzcam üreticisi konumundaki Şişecam Düzcam ile PVC pencere, kapı panjur sistemleri sektöründe yenilikçi ve öncü kimliğiyle öne çıkan Winsa, 17-18 Ekim tarihleri arasında Bağdat Caddesi, Kazım Kulan Pasajı önünde ortak bir sokak etkinliği gerçekleştirdi.

Test Tünelini ziyaret eden yaklaşık 750 ziyaretçi, yapı sektöründeki son teknolojilerle geliştirilen ve enerji verimliliğiyle konutlarda fark yaratan Revotech serisi PVC pencere ve Isıcam Konfor farkını Test Tüneli’nde deneyimleme fırsatı buldu.

Winsa’nın PVC Pencere Uzmanı Weksper’in önerdiği Revotech ve Isıcam Konfor, birlikte sağladıkları benzersiz ısı yalıtımı değerleriyle kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binalarda ve eski yapılarda kışın ısıtma, yazın soğutma masraflarını önemli ölçüde azaltacak.

Test Tüneli’ni ziyaret edenler, pencerelerden kaynaklı ısı kayıplarının önlenmesi ve enerjiyi verimli kullanan, konforlu yaşam mekanlarının yaratılması konularında bilgi alma imkanı buldu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)