EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​ISVEA e-Motion Teknolojisiyle Banyodaki ‘Engel’leri Aşıyor

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası İtalyan ISVEA, tasarımlarının yanı sıra kullandığı teknolojilerle de fark yaratmaya devam ediyor. ISVEA, üstün teknolojisi e-Motion ile lavabo dolaplarında yüksekliğin kullanıcı ihtiyacına göre ayarlanmasını sağlayarak çocuk, yaşlı ve engellilere pratik kullanım olanağı sağlıyor.

İtalyan ISVEA, banyolar için tasarladığı ürünlerin yanında, geliştirdiği teknolojiler ile de yaşam alanlarına uygun çözümler sunuyor. Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası ISVEA’nın banyolar için geliştirdiği e-Motion sistemi, lavabo dolabının yüksekliğini kullanıcının ihtiyacına göre ayarlanmasına olanak veriyor. e-Motion sistemi sayesinde lavabo dolapları çocukların ve yaşlıların kullanımına uygun hale geliyor.


Banyolarda fark yaratacak e-Motion sisteminde yükseklik 25 cm’e kadar 3 kademeli olarak ayarlanabiliyor. Bu sistem çocuk ve yaşlarının yanı sıra engelliler için de alternatif sunuyor. Aynı zamanda kablosuz uzaktan kumanda sistemine sahip olan e-Motion teknolojisi, ISVEA’nın hayatı kolaylaştıran uygulamaları arasında yer alıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)