KA - 200 Otomatik Kapı Açkı Mekanizması

interax KA-200’ün zarif ve sağlam tasarımı, içindeki mekanik kilit mekanizması sayesinde, tek veya iki kanatlı kapılar, benzersiz program anahtarı ile otomatik olarak kilitlenebilecek ve bu nedenle de bir kilit veya kapı koluna artık gerek olmayacak!

KA-200 OTOMATİK KAPI

interax KA-200 otomatik kapı mekanizması, her tür kapı için işlevsellik yaratmak üzere tasarlanmıştır. Normal kapıları dakikalar içinde sağlıklı bir geçişe dönüştürmek çok kolay! Normal bir kapı, kapı kolu ile çalışan bir anahtar ve kilit mekanizmasına sahiptir. interax KA-200’ün zarif ve sağlam tasarımı, içindeki mekanik kilit mekanizması sayesinde, tek veya iki kanatlı kapılar, benzersiz program anahtarı ile otomatik olarak kilitlenebilecek ve bu nedenle de bir kilit veya kapı koluna artık gerek olmayacak! Bu yetenek, çerçeveden çerçeveye veya camdan cama kapılarda kesintisiz, sürekli ve rijit tasarımlar sağlar. Kapılarda daha az aksesuar olması da montaj kolaylığı sağlayacak ve ekonomik çözümler sunacaktır.

interax KA-200 ile yaşam standartlarınızı yükseltin

KA-200 OTOMATIK KAPI

Bir kapı; Yeni bir başlangıcı temsil eder, 

Sağlığı temsil eder,

Konforu temsil eder,

Güvenliği temsil eder.

Neden KA-200 tercih etmelisiniz?

Manuel kapınızı otomatik kapı ile değiştirmeyin. Ekonomiyi karbondan arındırmak için mevcut kapınızı yeniden kullanın ve döngüsel bir kalkınma modelini benimseyin, atık ve kirliliği en aza indirgemek için lineer endüstriyel değer zincirlerine çevirin ve geri dönüştürün! Buna ikiz geçiş de denir, bu anlamda KA-200 kanatlı kapı daha sürdürülebilir bir çevre için yardımcı olacaktır. Diğer bir neden ise çift kanatlı kapılar üzerinde pürüzsüz, sürekli ve sağlam bir tasarım oluşturmaktır. Mimarlar her zaman daha net ve görünür alanlar yaratmak ister, bu ürün sayesinde mimarların bu tasarımları daha da güçlenecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)