​Kastamonu Entegre’nin Geleceğine Yön Verecek Liderleri Sabancı Üniversitesi’nde

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, Sabancı Üniversitesi işbirliğiyle Liderlik Gelişim Programı’na başladı. Açılış programı Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi CEO’su Haluk Yıldız'ın konuşmasıyla gerçekleştirilen eğitim programı kapsamında 21 üst düzey yönetici liderlik eğitimi alacak.

Kastamonu Entegre ile Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında, Kastamonu Entegre Liderlik Gelişim Programı 19 Şubat'ta başladı. Yaklaşık 18 ay sürecek olan programın ilk aşamasında 21 üst düzey yönetici eğitim alacak. 26 günlük eğitim ve 12 modülden oluşan gelişim programı kapsamında strateji, finans, pazarlama, inovasyon gibi iş dünyasının kalbinde yer alan konular ele alınacak.


Sektördeki öncü konumunu, bir çalışan markası olma misyonuyla tamamlamayı öngördüklerini belirten Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi CEO’su Haluk Yıldız, eğitim programının açılışında şunları söyledi: "Ağaç bazlı panel sektöründeki gücümüzü güçlü kadrolarımızın sektörel deneyimleriyle geliştiriyoruz. Kastamonu Entegre imalat sanayindeki teknolojik dönüşümü birebir izleyen, Ar-Ge'ye yaptığı yatırımlarla öne çıkan bir şirket olarak geleceğin liderleri için adeta bir okul bir niteliği taşıyor. Bu eğitim programı sayesinde lider gelişimi için önemli bir adım daha atıyoruz."


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)