Koleksiyon’dan Yemeksepeti Park’a Özel Ofis Tasarımı

Yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Yemeksepeti Park’ın yenilikçi ofisini renklendirdi. 

Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi olan Yemeksepeti’nin İstanbul Levent’teki yenilikçi ofisinde Koleksiyon’un ödüllü tasarımları Metrica imzalı Boccaporto oturma ve çalışma ünitesi, Koray Malhan tasarımı İkaros kanepe, Studio Kairos tasarımı Halia berjer ve puflar kullanıldı. Y kuşağına hitap eden sıra dışı ofis, sarıdan kırmızıya geçen renkleriyle dikkat çekerken, şeffaf, dinamik ve takım ruhuna uygun ofis anlayışı Koleksiyon’un “Self Organised Work Place” temasıyla tamamlandı. Yaklaşık 500 kişinin çalıştığı 5 katlı ofis binasının her katı farklı konsept ve mekan tasarımına sahip.

Rahat bir çalışma ortamı hedeflenen Yemeksepeti Park’ta Lean çalışma masaları ve Zenith bar tabureleri kullanılırken, dinlenme alanlarında Halia koltuk ve puflar yerleştirildi. Çalışanlar için uzun süre oturarak çalışmanın yorucu olmaması ön planda tutularak dinlenme alanları en konforlu tasarımlardan seçildi. Kendi başına çalışmak ya da uzanarak dinlenmek isteyen çalışanların da düşünüldüğü ofiste, köprülerle geçiş yapılan ve içeride Dilim koltukların bulunduğu izole odalar da bulunuyor. 

Koleksiyon tasarımlarıyla Yemeksepeti Park, şirket kültürünü binanın her köşesine yaymaya yardımcı oluyor.

Modern Türk resminin özgün eserleriyle süslü duvarlar, ofis içinde spor salonu, dinlenme odası, herkesin bina içinde keyifle zaman harcayabileceği renkli bir iç alan, bir bar ve bir playstation odası da Yemeksepeti Park’ta yer alıyor. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)