LIV Hospitality Design Awards’tan MSE'ye Ödül!

MSE, tarafından tasarlanan Amber Lagoon Villas projesi, mimarlık dünyasının konaklama sektöründeki en prestijli ödüllerinden biri olan LIV Hospitality Design Awards’da “Living Space/Resort-Luxury” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Amber Lagoon Villas

Kağan Erk ve Hüray Erk liderliğindeki MSE, Türkiye’de ve yurt dışında birçok farklı ölçekte mimari ve iç mimari projeye imza atmıştır. İç mimari tasarımını üstlendiği Antalya, Belek’teki Amber Lagoon Villas ile LIV Hospitality Design Awards 2023'te “Living Space/Resort-Luxury” kategorisinde ödüle layık görüldü.

LIV Hospitality Design Awards, ağırlama sektöründe mimari ve iç mimari alanında dünyanın en saygın ödüllerinden biridir. Bu ödül, "Living Space" ve "Eating Space" ana kategorilerinde birçok aday arasından en nitelikli projeleri belirlemeyi hedeflemektedir. Jüri heyeti, dünyanın farklı yerlerinden tasarım ve mimarlık topluluklarını bir araya getirerek, sektördeki güncel bakış açılarını ve yenilikçi yaklaşımları sergilemeyi amaçlar. MSE imzalı Amber Lagoon Villas, bu yıl 53 ülkeden katılım yapan 450 profesyonel tarafından değerlendirilen projeler arasından ödül kazanmaya değer görülenlerden biri olmuştur.

Regnum Carya bünyesinde yer alan Amber Lagoon Villaları, iç mimari projesi MSE tarafından tasarlanmıştır ve misafirlerine günlük rutinlerinden uzaklaşabilecekleri keyifli bir atmosfer sunmaktadır. Projede, bir oda ve bir yaşam alanından oluşan 44 villa ile iki oda ve bir yaşam alanlı 15 premium villa bulunmaktadır. Ayrıca, masaj odaları, fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı içeren bir spa alanı ve teraslı bir yemek alanı da mevcuttur.

Pandemi döneminde insanların ruh ve beden sağlığını ön planda tutarak tasarlanan Amber Lagoon Villaları'nda, göçebe yaşam tarzı ve doğanın kullanımı gibi fikirler tasarımın şekillenmesine yardımcı olmuştur. Doğal malzemelerin tercih edilmesi, projenin tasarım fikrini desteklemiş ve duyusal deneyimi zenginleştirmiştir.

Künye:

Proje Adı: Amber Lagoon Villaları

Proje Yeri: Belek, Antalya 

İç Mimari Proje Ofisi: MSE 

Proje Yılı: 2023

İşveren: Carya Turizm Yatırımları A.Ş.

Arsa Alanı: 55.000 m2


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)