Maestro Ailesi 20. Yılını Afyon'da Bayileriyle Kutladı

Maestro, PVC sektöründeki 20. yılını Afyon'da bayileriyle bir araya gelerek kutladı. 2004 yılından bu yana sektörde önemli bir rol oynayan Maestro, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 160 bayi çalışanı ve üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen bayi toplantısında, markanın logosuna artık "By Decuninck" ifadesinin ekleneceğini duyurdu.

Ege Profil Tic. ve San. A.Ş. çatısı altında bulunan Maestro Pencere ve Kapı Sistemleri, 28 Şubat-1 Mart 2024 tarihleri arasında Afyon Akrones Otel'de bayileriyle bir araya gelerek sektördeki 20. yılını kutladı. İki günlük organizasyonda, bayilerle yeni döneme dair enerji depolanması ve 2023 yılı başarılarının değerlendirilmesi yapıldı. Ayrıca, 2024 hedefleri de paylaşıldı ve 20, 15 ve 10 yılı aşmış bayilere plaketler verildi. İlk gün, 20. yıl partisi düzenlenirken, ikinci gün ünlü şarkıcı Hatice ile eğlenceli vakit geçirildi.

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Pazarlama ve Satış Müdürü Serhat Tayfur

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Pazarlama ve Satış Müdürü Serhat Tayfur, 20. kuruluş yıl dönümünde bayilerle bir araya gelmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, markanın ürünlerinde yüksek standartlar sağlayan malzemeler kullanarak dayanıklılık ve estetik arasında mükemmel bir denge sağladıklarını vurguladı. Tayfur ayrıca, Deceuninck gücünün eklenmesiyle daha büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını ifade etti. İş ortaklarının ve kurumsal değerlerin başarılarının arkasındaki önemine de değinen Tayfur, ilerleyen dönemde de yatırım yapmaya ve ülkeye katma değer sağlamaya devam edeceklerini belirtti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)