Marshall’ın Yeni Koleksiyonu ile Yaz Renkleri Evinizde

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall’ın, 96 farklı renkten oluşan yeni renk koleksiyonu “Sabah Güneşi” ile günışığını, “Açık Deniz” ile denizin mavisini, “Çiğ Damlası” ile yaz sabahlarını odalara taşıyor.

Mutluluk veren bir renk arayanlar için sarı mükemmel bir renk. Marshall’ın yeni renk koleksiyonundan “Sabah Güneşi” ile güneş artık her eve giriyor. Aynı odada, açık yeşil tonlarından “Sazlık” ya da “Akarsu” ile ya da zarif bir eflatun tonuna sahip “Akşam Sefası” ile pencere çerçevesi, kapı çerçevesi, raflar ve kitaplıkların içi gibi beklenmedik alanları boyayarak yaz renkleri ile evlere canlılık getirmek mümkün.

Pozitif, dinamik ve neşeli renklerle enerji dolu yaz odaları oluşturmak için “Nar” ve “Alev” gibi kırmızılar da tercih edilebilir. Kırmızının beklenmedik dokunuşları sıcaklık hissi yaratır, odalara bir enerji ve heyecan hissi katar. Kırmızı tonlarını geniş mekânlarda odayı boğmadan kullanmak için bir duvar girintisinin içi, rafların üzeri veya ahşap dolapların içi gibi küçük, beklenmedik yerlerde kırmızı dokunuşlar yapıp “Afrika Menekşesi” gibi farklı renklerle birlikte kullanmak da fark yaratır. “Afrika Menekşesi” mekanda ferahlık sağlarken, tek duvarda kullanılan “Nar” koltuklar için mükemmel bir fon oluşturabilir.

Marshall’ın uzman renk tasarımcıları tarafından oluşturulan yeni renk koleksiyonunda yer alan 96 farklı renk, her dekorasyon zevkine ve yaşam alanlarına uygun renk ve ton önerileri sunuyor, evlere yaz renklerini, yazın heyecan ve sıcaklığını taşıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)