Mobilya Montaj Sorunlarına Mr Usta’dan Uzman Çözümü

Günümüzde, mobilya alışverişi artık internet üzerinden oldukça yaygın hale geldi. Alınan ürünlerin nakliye sırasında hasar görmesi veya yanlış montajın sonucunda ortaya çıkan hatalar, tüketicileri endişelendiriyor. Hayatı kolaylaştıracak hizmetlere güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlayan teknoloji şirketi Mr Usta, deneyimli ve uzman montaj ustalarıyla kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara kesin çözüm sunuyor. 

Mr Usta

Kullanıcılar internetten mobilya aldığında, kaliteli montaj ve nakliye hizmeti bulabilmek için ayrı bir efor sarf etmek durumunda kalıyor. Özellikle alınan ürünün nakliye sırasında hasar alması büyük zararlara yol açarken, yanlış bir montaj adımı da sonradan düzeltilmesi zor hatalara neden olabiliyor. Bu kapsamda montaj sırasında parçaların karıştırılması veya yanlış yerleştirilmesi, mobilya stabilitesini tamamen bozabiliyor. Vidaların çok sıkı veya çok gevşek olması da mobilyanın dayanıklılığını etkileyebiliyor. Tüketicilerin ihtiyaç duydukları, ustalık gerektiren hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Mr Usta ise güvenilir hizmetleriyle kullanıcıların karşı karşıya kaldığı tüm sorunları ortadan kaldırıyor. 

“Uzmanlık gerektiren hizmetleri kullanıcıya anında sunuyoruz”

Banyodan lavaboya, eviye bataryasından duş sistemlerine kadar geniş bir yelpazede kurulum hizmeti verdiklerini söyleyen Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, mobilya nakliyesi ve montajı konusunda da kullanıcılara güvenilir hizmetler sunduklarına dikkat çekti. Günümüzde internetten mobilya alışverişi yapmanın, yaşam alanlarını yenilemek isteyenler için büyük bir kolaylık sunduğuna vurgu yapan Yunus Emre Kalkan, “İnternet üzerinden yapılan alışverişler, beraberinde kaliteli montaj ve nakliye hizmeti bulma sorunlarını getiriyor. Ürünlerin nakliye sırasında hasar görmesi veya yanlış montajı sonucunda ortaya çıkan hatalar, tüketicileri endişelendiriyor. Biz de Mr Usta olarak, endişeleri ortadan kaldırmak için deneyimli profesyonellerle çalışıyor ve tüketicilere hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları uzmanlık gerektiren hizmetlere erişim sağlıyoruz. Böylece, mobilya alışverişi yapanlar kalite ve güvenilirlik konusunda endişelenmeden yeni ürünlerini kullanmaya başlayabiliyor. Verdiğimiz güvenilir ve hızlı montaj hizmetlerimizle, evini yenilemek isteyen herkes için bir çözüm sunuyoruz.” ifadelerini kullandı. 

“Taşınma ve montaj süreçlerinde kaygıları ortadan kaldırıyoruz” 

Firma olarak yola çıktıkları ilk günden beri insanların ustalık gerektiren ihtiyaçlarında güvenilirlik ilkesini esas aldıklarına değinen Yunus Emre Kalkan, ”Kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermek için aradıkları en önemli kriterin hizmet verene güvenebilmek olduğunu gördük. Bu temel isteği göz önüne alarak herkesin hem güveneceği hem de ihtiyaç duyduğu hizmeti gidereceği ustalarla bir ekosistem sistem yaratmayı hedefledik. Öte yandan dijitalleşen dünya ile usta ihtiyaçlarını ve ev hizmetlerini entegre ettik. Bunun yanında kullanıcı dostu ‘Sabit fiyat garantisi’ sağlayarak, tamamen hızlı ve kaliteli çözüme odaklı bir müşteri hizmetleri deneyimi yaşatmaya odaklandık. Tüm bu hizmetlerimizle taşınma sürecinde ortaya çıkan kaygılara son veriyoruz.” şeklinde konuştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)