EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

NOLTE, 2020 Yılı Yenilikleriyle Almanya Fuarı'ndaydı

Mutfak, ergonomi, kalite kavramlarının dünyadaki karşılığı Nolte Küchen, yeniliklerle donattığı, doğadan ilham aldığı en son koleksiyonlarını, modellerini ve renklerini 14-21 Eylül 2019 tarihleri arasında Almanya Löhne’de bulunan Merkez Showroom’unda gözler önüne serdi. 

“Kalite her şeyden önce gelir” sloganı ile tasarımlarında fark yaratan, inovatif kimliği ile dünya mutfaklarında yeniliklerin öncüsü olan Nolte Küchen; mutfak ürünlerinde geliştirdiği son modellerinin yanı sıra banyo da olmak üzere evinizin her köşesini güzelleştirecek olan ürünleriyle ile yine göz kamaştırdı.

Mutfakları evin sadece yemek yapılan bölümü olarak değil bir yaşam alanı olarak yorumlayan Nolte Küchen, mutfakları evin kalbi olarak görüyor, teknoloji ve estetiği de başarıyla bir araya getiriyor. 

Nolte’nin son koleksiyonu mutfaklarda fark yarattı… 

Dünyaca ünlü Alman markası Nolte Küchen, 2020 yılına her tasarımın sahip olduğu özelliği vurgulayarak kişiye özel tasarımın ve bireyselleştirmenin önemini gözler önüne serdi.

Bu yıl gerçek beton kapaklarına eklediği yeni modeller ve renkler, paslanmaz çelik dokulu kapak modeli, mat lake renklerine eklenen birbirinden çekici yenilikler, yeni konsept mutfak modelleriyle ve aksesuarlarıyla yine göz doldurdu.

Tüm bunların yanında mutfak mobilyasında sunduğu kalite ve ergonomiyi artık banyolarda ve çamaşır odalarında da tüketiciye sunuyor. Önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da  nihai tüketicileri seçim yapmakta epey zorlayacak. 

Türkiye’nin önde gelen ödüllü mimar ve iç mimar katılımıyla gerçekleşti…

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 2020 yeniliklerinin tanıtıldığı fuara Nolte Türkiye’nin ev sahipliğinde yaklaşık 90 kişilik mimar ve iç mimarın da katılımıyla gerçekleşti. Almanya merkez showroomda yine sürpriz tatlar, mutfakta en son trendler ve sürpriz eğlenceler sayesinde konuklar keyifli zaman geçirdi.

Fuarda sunulan tüm yeniliklerimiz 2020 yılı itibariyle yetkili mağazalarımızda sizleri bekliyor olacak.

Büyüyen Nolte Türkiye Ailesi…

Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel “Günden güne emin adımlarla ve piyasada fark yaratarak büyüyen Nolte Küchen olarak 2020 yılında da yapacağımız çalışmalarla, yeniliklerle ve ülkemize olan güvenle sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz”dedi.θ


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)