ORKA Banyo, 30 Yıllık Tecrübesini Yeni Markası nob. ile Taçlandırdı

Banyo mobilyası sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ORKA Banyo, 6-10 Kasım tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da yeni markası nob.’u ve yeni serilerini tanıttı. ORKA Banyo, Türkiye’nin banyo mobilyası ihracatında öne çıkan markalardan biri olarak, yeni markası nob. ile hem mevcut pazarlardaki gücünü sağlamlaştırmayı hem de yeni pazarlara kalıcı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Orka Banyo nob.

ORKA Banyo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yılmaz, 30 yıl önce yola çıkarken kendi kulvarlarında dünya markası olma hedefiyle hareket ettiklerini belirtti. Yeni marka nob.’u Cumhuriyetimizin 100. yılına ithaf ettiklerini ifade eden Yılmaz, UNICERA Fuarı'nda alınan olumlu geri dönüşlerin kendilerini mutlu ettiğini vurguladı.

ORKA Banyo Marka ve Tasarım Direktörü Sezgin Aksu, nob. markası ile bir yıl önce başladıkları maceranın tasarımsal başarıyla taçlandığını söyledi. ORKA Banyo’nun kalite ve tasarım anlamında dünyaca ünlü markalardan eksik kalmadığını belirten Aksu, nob.’un uluslararası bir marka olacağına inandığını dile getirdi. Tasarımcı Setsu Ito ise nob. için yaptığı tasarımda Japon saraylarının minimal çizgilerinden ve sadeliğinden ilham aldığını ifade etti.

ORKA Banyo, Türkiye’nin banyo mobilyası sektöründeki liderliğini nob. markasıyla pekiştirerek, sürdürülebilir bir başarı hikayesine imza atmaya hazırlanıyor. Bu güçlü adımlar, ORKA Banyo'nun sektöre olan katkısını artırmayı ve uluslararası alanda tanınırlığını güçlendirmeyi amaçlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)