ORKA Banyo Yeni Koleksiyonu ile UNICERA Fuarı’nda

ORKA Banyo, UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda en yeni banyo mobilyası tasarımları ile yer alacak. Türkiye’de 30 yıldır inovatif ve özgün tasarımlara imza atan ORKA Banyo, zengin ürün yelpazesi ile sadece yurt içinde değil tüm dünyada fark yaratan banyo mobilyalarını sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturacak.

ORKA banyo

Banyoları yaşanabilir mekânlara dönüştürmek üzere, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile inovatif, şık ve kullanışlı ürünler sunan ORKA, 7-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yeni tasarımlarını görücüye çıkaracak.

Sektördeki tasarım ve üretim gücünü güçlü tasarımcı iş birlikleriyle taçlandıran ORKA, Milano'daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılarını katlayan tasarımcı Sezgin Aksu ve İtalyan tasarımcı Massimiliano Braconi koleksiyonlarıyla fuara estetik ve fark katacak. İstanbul CNR Expo’da gerçekleşecek fuarda ORKA Banyo, yılların tecrübesiyle birleştirdiği profesyonel işçilik ve üstün teknolojiyle hayata geçirilen banyo mobilyalarıyla yine dikkatleri üzerine çekecek. 

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan, dünya standartlarında kaliteye sahip fonksiyonel ürünler geliştiren ORKA Banyo, her bütçeye ve mekâna uygun tasarımlarıyla UNİCERA Fuarı’nda 4. Hall B04 numaralı stantta katılımcılarla buluşacak. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)