Orka; Banyoda mükemmeli arayanlar için...

FIORE, Sevgisini paylaşmak isteyenlere

Çift lavabosu ile kalabalık ailelerin ve birbirinden kopamayan sevgililerin ihtiyacına göre dizayn edildi FIORE...

GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® FIORE, mineral ithal ikili lavabosu ve birinci sınıf mdf üzeri desenli suya dayanıklı thermoform gövdesi ile sunuluyor. Kenarları yuvarlatılmış yumuşak hatlı gövdesi, frenli raylı çekmece ve frenli menteşeli dolapları ile çocukların güvenliği de düşünülmüş.

Üst çekmecelerinde çekmece organizeri bulunan FIORE ile kaybolmasını istemediğiniz detaylar el altında kolayca bulunuyor, banyolara düzen geliyor. Tercihe göre çift yüzlü aynalı dolabı veya led aydınlatmalı büyüteçli ve IP44 normunda suya ve toza dayanıklı aynası ile sıradanlığın dışına çıkacağınız bir banyoya kavuşacaksınız.


Odeon gri, odeon koyu ceviz, odeon beyaz meşe ve beyaz renk olmak üzere dört renk alternatifi ile ORKA® FIORE sevgisini paylaşmak isteyenlere banyolarda yeni bir ortam hazırlıyor...

ROSE - Banyolarda naturel esintiler, pratik çözümler

2014 modasının banyodaki yansıması ROSE’nin yuvarlak hatlarında saklı... ROSE’nin içinde ise bir dünya saklı...

GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® ROSE, seramik lavabosu ve birinci sınıf mdf üzeri desenli thermoform yüzey gövdesi ve kapakları ile sunuluyor.

İnsan ve çevre sağlığına duyarlı ve suya dayanıklı thermoform yüzey ile ıslak mekanlarda en iyi çözümler sunuluyor. Yuvarlak hatları ile tasarımında şıklığın yanısıra çocukların güvenliği de düşünülmüş. Tercihe göre led aydınlatmalı büyüteçli ve IP44 normunda suya ve toza dayanıklı aynası ya da ahşap yan dolaplı ve IP44 led aydınlatmalı apliği ile konforun ön planda olduğu bir banyoya kavuşacaksınız. Frenli tam açılım çekmece ve kapakları ile kullanım kolaylığının yanı sıra çocukların güvenliği de düşünülüyor. Üst çekmecelerden çekmece organizeri ile sunulan bölmeler banyonuzda detayların da yer bulmasını sağlıyor. ORKA® ROSE Odeon Koyu Ceviz, Odeon Beyaz Meşe, Odeon Gri, ve Beyaz Lake olmak üzere dört renk alternatifi ile 2014 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor. Ahşabın teknoloji ile buluştuğu naturel ve pratik bir banyoya sahip olmak için ORKA® ROSE yetiyor.

SHINE, Parlak yansımalar, mimariyi seven formlar

Mermerin doğallığı avangard etkilerle ışıldıyor. GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® SHINE, şık ve estetik görünümlü birinci sınıf Afyon mermeri tezgahı ve Hilton lavabosu ile göz kamaştırıyor.

Gövde ve kapakları parlak lakeden olan SHINE, yavaş kapanan mekanizmalı ve tercihe göre altın veya gümüş varak kaplamalı kapakları ile baş döndürmeye hazırlanıyor. Şık boy dolabı ile de hem saklama alanına hem de ışıl ışıl parlayan göz kamaştırıcı bir banyoya sahip olmaya hazır olun. Gümüş Varak-Beyaz Lake, Gümüş Varak-Siyah Lake, Altın Varak-Beyaz Lake, ve Altın Varak-Siyah Lake olmak üzere dört kombinasyonu ile 2014 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alan SHINE ışığı ve ferahlığı banyolara taşıyor.

LARES, Sanatsal dokunuşun banyodaki yansıması

Estetik, zerafet ve tasarımın birlikteliğinden LARES doğdu, banyolar şıklığa doydu. LARES ile elitist düşler kuruluyor, geçmişten ilham alan asalet gelecekle buluşuyor...

GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® LARES, klasik görünümlü ithal seramik tezgahı ve Hilton lavabosu ile bütünleşiyor. Gövde ve kapakları parlak lakeden olan LARES, yavaş kapanan frenli mekanizmalı çekmece ve kapakları ile sunuluyor. Çekmece içi bordo flok yüzey ile üst çekmecede yer alan bölmeler detayların yerli yerinde olmasını sağlıyor. Dekoratif ahşap çerçevesi ile banyonuza salon havasını getiren LARES, şık boy dolabı ile de size ek saklama alanı sağlıyor. Beyaz Lake, Krem Lake ve Siyah Lake olmak üzere üç rengi ile 2014 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alan LARES sanatın banyodaki yansıması oluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)