OVOO Yatırımın Yeni Yüzü, Bodrum'a Değişimi Getiriyor

Bodrum'un turizm potansiyeli her geçen gün artmaya devam ederken, genç iş insanı Ömer Emre Kubba, Ovoo Bodrum Projesi ile bölgeye yeni bir soluk getiriyor. Kubba, Türkiye'nin ve dünyanın en popüler tatil merkezlerinden biri haline gelen Bodrum'da, modern ve lüks bir yaşam sunan bu projeyi hayata geçirerek, bölgedeki yaşam tarzını da dönüştürüyor.

Bodrum'un tarihi dokusuna uygun bir yaşam

Ovoo Bodrum Projesi

Ovoo Bodrum projesi, Bodrum'un tarihi dokusuna uygun bir yaşam vadediyor. Şehrin merkezine kolay erişim imkanı sunan bu projede, benzersiz bir mimari anlayış ve muhteşem manzaralar bir araya geliyor. Eğimli araziye uyumlu şekilde tasarlanan villalar, her biri denize açılan özel manzaralar sunuyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 villa seçenekleriyle Bitez Sahili'nde konumlanan Ovoo Bodrum'da hayalleri gerçeğe dönüştürmek mümkün. Emre Kubba, Ovoo’nun Bodrum’a yeni bir lüks anlayışını getireceğini ifade ederek, lüksün yeni bir yorumu olduğunu ifade ediyor.

Çocukların Yaratıcılığını Teşvik Eden Odalar

Ömer Emre Kubba, Ovoo Bodrum projesi ile sadece modern mimariye değil, aynı zamanda doğayla uyumlu bir yaşama da vurgu yapıyor. Projenin tasarımında çocuk odaları da özel bir öneme sahip. Modern dokunuşlarla dizayn edilen bu odalar, çocukların yaratıcılığını teşvik ederken, konfor ve güvenliklerini de ön planda tutuyor. Kubba, projenin çocukların dünyasını yeniden keşfetmelerine olanak sağladığını belirtiyor.

Genç ve girişimci bir iş insanı: Ömer Emre Kubba

Gayrimenkul danışmanlığı alanında da uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Kubba, Bodrum'da gerçekleştirdiği Ovoo projesiyle bölgede turizm sektörüne de yeni bir soluk getirerek, yatırımlarını genişletme hedefi taşıyor. Ömer Emre Kubba, konuyla ilgili yaptığı açıklamada projenin Bodrum'a katkı sağlayacağını belirterek, Bodrum'un Türkiye'nin ve dünyanın en popüler turizm merkezlerinden biri haline geldiğini ve Ovoo Bodrum'un da bölgedeki yatırımlara olan ilgiyi artıracağını söylüyor.

Ömer Emre Kubba, Rekuba İnşaat'ın başarısını ve ilerlemesini vurguluyor: "Türkiye'nin önde gelen ve deneyimli inşaat şirketi olmaya devam ediyor"

Ömer Emre Kubba, Ovoo Bodrum projesinin yanı sıra kurulduğu günden itibaren mühendislik, danışmanlık ve taahhüt alanlarında kaliteli hizmet anlayışını başarıyla sürdüren Rekuba İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstleniyor. Şirket, etik değerlere saygılı, kaynaklara ve çevreye dost, iş ve işçi sağlığı kurallarına bağlı, sosyal sorumluluğun farkında olan bir şekilde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde altyapı ve üst yapı projelerine devam ettiklerini ve yeni yatırımların ihalelerinde yer almak için gereken çalışmaları sürdürdüklerini belirten Kubba; “Zengin makine parkı ve çağın teknolojik imkanlarını en iyi şekilde değerlendirerek, profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesine dayalı çağdaş bir yönetim anlayışı ile Türkiye'nin önde gelen ve deneyimli firmalarından biri olmaya devam ediyoruz.” diyerek sektördeki başarısının altını çiziyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)