Özgünlük ve sadeliğin son teknoloji ile buluşması: David Chair

Yenilikçi yüzeylerin mimarı Cosentino, özgünlüğü ve sade dili en son teknolojilerle birleştiriyor. Mimar Baran Demirok ile iş birliği yürüten Cosentino, David’in hayat bulmasına ve berjerlerde kompakt yüzeylerin kullanılmasına öncülük ediyor. David, Dekton'un asil ve sofistike görünümünü günlük mobilyalara getirirken, yüksek dayanıklılık, incelikten gelen hafiflik, doku çeşitliliği ve sürdürülebilirlik katıyor.

Cosentino’nun ürettiği yüzeylerin kullanım alanları her geçen gün artarken, yaşam alanlarına da enerji ve modern bir görüntü katıyor. Mutfaklardan banyolara, havuzlardan mobilyalara kadar birçok alanda kullanılan yüzeyler, mimar Baran Demirok iş birliği ile berjerlerde özgün tasarımlara eşlik ediyor. 

Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un eşsiz inceliği, sağlamlığı ve detaylarının yanı sıra ödüllü mimar Baran Demirok’un çizgilerini taşıyan David, mobilyalarda trendleri belirliyor. Modernlik, özgünlük ve sade bir dilin teknolojiyle buluştuğu David, Dekton’un asil ve sofistike görüntüsünü günlük mobilyalara taşıyor.

David’in bir manifestodan çok bir kullanım duygusu yarattığını belirten Mimar Baran Demirok, ‘‘Kullanıcının antropometri ve konfor ihtiyaçlarına iyi yanıt verirken heykelsi bir algı sağlıyoruz. Bu algı, çok katı bir görünümü dinamik bir duruşla birleştirerek karmaşık bir his yaratıyor. Kompakt yüzeylerin durgunluğu, formun dinamizmi ile çarpışarak patlamış mısır etkisi yaratıyor’’ dedi


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)