Peli İntermob Fuarı’nda Yeni Tasarımlarını Tanıttı

Yeni tasarımların, trendlerin, sektör öncülerinin, dünya markalarının buluştuğu ve firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yeniliklerini lanse ettikleri İNTERMOB Fuarı 13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında TÜYAP’TA gerçekleşti. İnovatif ürünleriyle fuara katılan Peli yeniliklerini sektör profesyonelleri, iş ortaklarına ve yabancı yatırımcılara tanıttı.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanında en son tasarımların ve trendlerinin belirlendiği mobilya yan sanayi firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini sergilediği İNTERMOB 13-17 Ekim tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısına sahip platformda Peli yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı.

İHRACAT AÇSINDAN FAYDALI

Bu tür uluslararası fuarların Türk markalarını dünyaya ve Avrupa’ya tanıtmak için önemli platformlar olduğunu söyleyen Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Turan, fuarı beklenenin üstünde yabancı yatırımcının ziyaret etmesinin katılımcı firmaların ihracat paylarını arttırmakta rol önemli bir katkı sağlayacağını dile getirdi.

Turan yeni ürünlerini sektör profesyonellerine, mimarlara, müteahhitlere, nihai tüketicilere tanıttıkları fuarda, yurtdışı pazarlarının taleplerini de dikkate alan ürünler tasarladıklarını önümüzdeki dönemde giderek artan ihracat paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

PELİ TÜM ÜRÜNLERİYLE FUARDAYDI

Peli fuarda, Peli Parke, Peli Plaka ve Peli Kapı (iç mekan kapılar) ürünlerindeki yeniliklerini tanıttı. Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Turan, Meltem Turan’ın yanı sıra tüm yönetim katıldı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)