PNR.İstanbul Etkinlikleri Başlıyor

Binat İletişim&Danışmanlık ve Yapı Medya İletişim’in ortak projesi olarak hayata geçirilen PNR.istanbul’un ilk etkinliği “Exchange I: New”, 3 Nisan Çarşamba günü David Gianotten ve Melike Altınışık’ın katılımıyla SALT Galata’da gerçekleşiyor.

Binat İletişim&Danışmanlık ve Yapı Medya İletişim’in ortak projesi olarak hayata geçirilen PNR.istanbul’un ilk etkinliği “Exchange I: New”, 3 Nisan Çarşamba günü David Gianotten ve Melike Altınışık’ın katılımıyla SALT Galata’da gerçekleşiyor.

Yapı sektörüne yönelik profesyonel iletişim ağı ve araştırma platformu olan PNR.istanbul; malzeme firmaları ve mimarlık ofislerini bir araya getiren “Face to Face”, gündemdeki konuları odağına alarak tartışmaya açan “Focus”, yeni pazar olanaklarının konuşulduğu “Forum”, iş deneyimlerinin aktarıldığı “Exchange” ve kapsamlı araştırmaların raporlandığı “Research” gibi alt programlarıyla deneyime ve araştırmaya dayalı bilgi üretimini ve bu bilgilerin en hızlı, en etkili şekilde profesyonellerle paylaşılmasını hedefliyor.

PNR.istanbul platformunun ilk etkinliği “PNR.istanbul Exchange I: “New” temasıyla 3 Nisan 2019, Çarşamba günü 17:30’da SALT Galata-Oditoryum’da gerçekleşecek. Küresel ölçekte tanınmış mimarlar David Gianotten (Yönetici Ortak / OMA) ve Melike Altınışık (Kurucu / MAA) gelişen teknolojilerin yapı dünyasını nasıl değiştirdiğine ve sınırlara bağlı kalmayan mimarlık pratiğinin yükselen pazarlarına dair “yeni” deneyimlerini paylaşacak.
Gianotten; “Yerel Etki: Mimarın İnisiyatifi” sunumu ile Asya, Avustralya ve Avrupa’da devam eden mimari ve kentsel tasarım projelerini; Altınışık iserobotların üreteceği, dünyanın ilk Robot Bilimi Müzesi projesini “Yeni Teknolojiler” başlığı altında anlatacak.

Mimar Saffet Bekiroğlu’nun (Kurucu / SKA) yurt dışı mimarlık deneyimlerini paylaşacağı ikinci “Exchange” etkinliği ise 26 Nisan’da “Journey” temasıyla İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleşecek.
Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olan bu etkinliklerin yanısıra PNR.istanbul kapsamındaki ilk “Face to Face” etkinliği ile Sancaklar Camisi ve Beyazıt Kütüphanesi ziyaretini de içeren “Explore” 26-27 Nisan tarihlerinde PNR.istanbul ağına dahil olan kişi ve kurumların katılımı ile gerçekleşecek.

Arkilight, Dalsan, Işıklar Yapı Ürünleri, Hollanda Başkonsolosluğu, Lazzoni ve PETRA The Flooring Co.’nun katkılarıyla; Arredamento Mimarlık, Betonart, bi_özet gayrimenkul, bi_özet, mimarizm ve yapi.com.tr’nin medya desteği ile başlayan PNR.istanbul etkinlikleri genişleyen iletişim ağı ile devam edecek.

PNR.istanbul projesi hakkında ayrıntılı bilgi için: www.pnristanbul.com
3 Nisan’da gerçekleşecek etkinliğe kayıt olmak için tıklayınYorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)