PonceBloc, 2014’ün En İyi Yapı Malzemesi Seçildi

Arkas’ın yapı sektöründeki iştiraki PonceBloc, Arkitera tarafından düzenlenen törende En İyi Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye pazarına girdikleri günden bu yana, farklı tip projelerde tercih edilen PonceBloc ürünleri sektöründe inovatif özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Kullanıldığı prestijli projeler ile adından sıkça söz ettiren, özgün Pazarlama çalışmaları ile fark yaratan PonceBloc, bu kez de 2014’ün Raf Yapı Malzemesi Ödülünü Taşıyıcı Sistemler, Kaba ve İnce Yapı Bileşenleri kategorisinde almaya hak kazandı. İlk defa 2008 yılında dağıtılmaya başlanan ve bu sene altıncısı verilen ödül, ürünün performansı, üretiminde kullanılan malzemelerin özellikleri, standartlara uygunluğu, zamana ve dış koşullara dayanımı ve çevre etkisi ile fiziksel çevreye kattığı değer kriterlerine göre veriliyor. 19-20 Kasım'da Four Seasons Bosphorous Hotel'de düzenlenen ARKIMEET'in kapanışı Arkitera Ödülleri'nin sahiplerine sunulduğu ödül töreni ile yapıldı.


Levent Çırpıcı, Bülent Güngör, Gül Güven, Serter Karataban ve Aslıhan Tavil’in oluşturduğu seçici kurulun değerlendirilmesi sonucunda ödüle layık görüldü.

PonceBloc; Fransız know how’ı, Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor. Ponzadan üretilen PonceBloc, hafifliğinin yanı sıra çevreci, yüzde yüz geri dönüştürülebilir doğal bir ürün. Üstün ısı ve ses yalıtım performansına sahip PonceBloc, kolay uygulama imkanı ve uzun yapı ömrü ile de fark yaratıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)