QUA Granite Yeni Bayisi ile Bursa’da Hizmet Vermeye Başladı

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, yurtiçi bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. QUA Granite’in Bursa’da açtığı yeni bayisi Okumuşlar Yapı, toplamda 1.200 metrekare alandan oluşan 2 katlı mağazası ile İstanbul Caddesi’nde hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bayi ağını genişletmeye devam eden QUA Granite’in Bursa’daki yeni bayisi Okumuşlar Yapı, 7 Ekim Cuma günü düzenlenen açılış töreniyle hizmete açıldı. 

QUA Granite Bursa Mağazası

QUA Granite’in yeni bayisi Okumuşlar Yapı, İstanbul Caddesi’nde yer alan, toplamda 1.200 metrekare alandan oluşan 2 katlı mağazasında 29 canlı teşhir ürünleri ile QUA Granite’in estetik ve tasarımı bir araya getirdiği granit ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunacak. 

Müşterilerine eşsiz bir alışveriş deneyimi sunan Okumuşlar Yapı, ayrıca depolama kapasitesiyle de müşterilerine hızlı ve kolay ürün temin etme imkânı sunuyor. 1.500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 6.300 metrekare depo alanıyla Okumuşlar Yapı, QUA Granite’in bölgedeki önemli partnerlerinden biri oluyor.  

QUA Granite’in yeni bayisi Okumuşlar Yapı’nın açılışında konuşan QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, “QUA Granite iş ortağımız olan Okumuşlar Yapı bayimizin açılışı için bugün burada bir araya geldik. Bayimiz ile hali hazırda devam eden iş ortaklığımızın uzun yıllar süreceğine inanıyorum. Türkiye’de bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan Okumuşlar Yapı’ya bol kazançlar diliyor, Okumuşlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Okumuş ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Recep Okumuş, Hasan Okumuş ve Rıdvan Okumuş’u iş ortaklığımızla birlikte QUA Granite katmış oldukları değer için teşekkür ediyorum. QUA Granite olarak Türkiye çapında bayi ağımızı genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi, bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Bayi ağını genişletmeye devam eden QUA Granite, Türkiye’de 7 bölgeye yayılan toplam 65 bayisiyle hizmet verirken 5 kıtada, başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere 70’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)