REHAU’dan Düşük Gürültü Seviyesi Sunan Atık Su Sistemi

REHAU’nun RAUSILENTO sistemi, boruları ve ek parçalarıyla beraber atık su alanında yeni bir çağı müjdelerken, kullanım kolaylığı, hızlı kurulumu ve sessizliğiyle hem ustaları hem de kullanıcılarını mutlu ediyor. 

Polimer uzmanı REHAU, RAUSILENTO ile evleri daha konforlu ve rahat hale getirecek çözümler sunmaya devam ediyor. REHAU RAUSILENTO’nun sunduğu ses yalıtımı ve dayanıklı malzemesi sayesinde evlerde su sesi artık tarih oluyor. REHAU RAUSILENTO ile ses yalıtımında uygun fiyat, polimer uzmanlığı ve kusursuz REHAU teknolojisi tek bir üründe bir araya geliyor. Ses emici dolgulara sahip çok katmanlı yapısı ve 1.2 g/cm³ boru yoğunluğu sayesinde RAUSILENTO, sessiz bir yaşam ortamı sağlıyor. İleri düzeyde sıkıştırılmış 4100 VDI ile performansı maksimum düzeye çıkaran RAUSILENTO, Stuttgart merkezli Fraunhofer Yapı Fiziği Enstitüsü tarafından onaylandı.

Üç katmandan oluşan RAUSILENTO şantiyelerde kullanım uygunluğu, düşük sıcaklığa ve darbeye dayanıklı özelliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca DN 32 ve DN 160 bandında nominal çap aralığı ile RAUSILENTO, boru toplama veya banyolardaki daha küçük çaplar gibi çok çeşitli kurulum gereksinimlerine cevap veriyor. RAUSILENTO ayrıca konvansiyonel HT ve KG boruları ile uyumlu olmasının yanı sıra kapsamlı bir fitting parça ve sabitleme kelepçe yelpazesine de sahip.

Tek kişi tarafından kurulabiliyor

Hafif ve kullanımı kolay olduğu için RAUSILENTO 1 kişi tarafından kurulabiliyor. Bu durum, özellikle pandemi sürecinden geçtiğimiz şu günlerde evlerde kalabalık olmaması adına avantaj sağlıyor.  Boruların hafifliği, geleneksel SML dökme demir borulara göre kurulumu çok daha kolay. Üstelik boruların üzerinde yazan ölçeklerle kurulum daha da hızlı hale geliyor. Defalarca REHAU laboratuvarlarında test edilen RAUSILENTO muflu bağlantılarla, boruların kurulumu özel aletler veya kaynak makineleri olmadan da gerçekleşebiliyor. Şantiyelerdeki dar alanlar bile kullanım kolaylığı sağlayan RAUSILENTO ürün portföyü, yangına dayanıklı tavanlar veya duvarlar aracılığıyla boruların montajı için ETA onayı ile REHAU yangın durdurma manşonu FP ile bir arada sunuluyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)