REHAU’nun Çim Saha Isıtma Sistemi

Kış aylarında REHAU'nun ısıtma sistemleriyle donmuş zeminlerde futbol oynamak veya antrenman yapmak imkansız olmaktan çıkıyor. Bu sistem, Euro 2024 heyecanıyla birlikte futbolcuların ve seyircilerin unutulmaz anlar yaşamasını sağlıyor. REHAU, Avrupa genelinde 443 stadyumda çim saha ısıtma sistemleriyle donatılmış durumda. Euro 2024'ün oynanacağı 10 stadyumdan 7'sinde bu sistemler mevcut, bu da hareketli ve rekabet dolu maçlara ideal antrenman koşulları sunuyor.

REHAU

REHAU'nun çim saha ısıtma sistemleri, sahaların kış aylarında dahi ideal koşullarda tutulmasını sağlıyor. Saha sıcaklığı 1 ila 2°C arasında tutularak donma önlendiği gibi, yağmur suyu da drenaj sistemlerine aktarılıyor. Her bir stadyum için özel olarak planlanan sistemler, yerel iklim koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. RAUTHERM boruları ve RAILFIX kelepçe raylarıyla zemine sabitlenen bu sistemler, sahanın eşit şekilde ısınmasını garanti ediyor.

Euro 2024'ün futbolcuları, REHAU'nun ısıtma sistemleri sayesinde mükemmel koşullarda antrenman yaparak performanslarını zirveye çıkaracaklar. Bu teknoloji, seyircilere de harika paslar ve unutulmaz gollerle dolu bir turnuva vadediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)