Renda Helin Design & Interiors European Property Awards 2016-2017’den 2 Ödülle Döndü

Renda Helin Design & Interiors,  European Property Awards (Avrupa Emlak Ödülleri) 2016-2017 kapsamında, Konforsit Edu Suites Erkek Öğrenci Yurdu projesi ile “Kamu Hizmet Yapısı İç Mekan Tasarımı” kategorisinde 5 Star derecesiyle Türkiye ve Avrupa birinciliği ödülüne, “Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi” kategorisinde ise “Highly Commended” ödülüne layık görüldü. 

27 Ekim 2016 akşamı, Marriott Hotel Londra’da düzenlenen törende ödülünü alan firma kurucusu Renda Helin Çilalioğlu Çizer, ödülün ikinci aşaması olan International Property Awards'da (Uluslararası Emlak Ödülleri) Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin birinci projeleriyle yarışacak.

Geçtiğimiz yıl “Konforist Edu Suites Kız Öğrenci Yurdu” projesi ile “Kamu Hizmet Yapısı İç Mekan Tasarımı” ve “Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi” kategorilerinde Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyisi seçilmesinin ardından “Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi” kategorisinde Asya Pasifik, Afrika, Amerika, İngiltere ve Orta Doğu bölge birincilerini geride bırakarak Dünya birincisi seçilen Renda Helin Çilalioğlu Çizer aynı zamanda, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri kapsamında ödül alan en genç bayan olarak diğer bir başarıya da imza atmıştı.

Avrupa Yurt Yönetimleri A.Ş. tarafından yatırımı yapılan Konforist Edu Suites Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul'un Eyüp ilçesinde yer almaktadır. Proje öğrencilerin konaklayacağı bir yurt yapısı olmanın yanı sıra, aynı zamanda içerisinde sosyalleşebilecekleri bir çok farklı alanı da barındırmaktadır. Her mekan, kendi içerisindeki özel konseptiyle, eğlenceli, yol gösterici ve öğrencilerin kendine güvenmesi için motive edici, yaşayan bir bütünün içinde fakat aynı zamanda ayrı üniteler halinde tasarlanmıştır.
http://www.rendahelin.com


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)