EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Reynaers Hi-Finity ​İle Cam Duvarlar, Konfor ve Estetik Sunuyor

Teknolojisiyle geleceği bugüne taşıyan Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers Hi-Finity sistemi ile yapı sektörüne önemli bir katkı sunuyor. Hi-Finity Sürme Kapılar, modern tasarımı, üst düzey performansı ile yapılara yeni bir kimlik kazandırırken mimarlar için önemli bir alternatif oluşturuyor.

Hi-Finity Sürme Kapılar, modern yapılarda cam duvarların yerini alıyor. Aynı anda birçok özelliği bir denge çerçevesinde birleştiren camlı kapılar, son teknolojinin ürünü olarak tanımlanıyor. Yapının tasarımını estetik kaygılarla oluştururken, performans çözümlerini en üst düzeyde elde edebiliyorsunuz bu sistemde. Ergonomik olarak tasarlanmış kapı kolu ve gizli kilitleme sistemi ile yerden tavana ve duvardan duvara maksimum düzeyde cam görünüme sahip olabilirsiniz. 

MODERN VE ŞIK GÖRÜNÜM

Tasarımı, zamanın diliyle ifade eden Hi-Finity, modern çizgiden ödün vermeyen kullanıcıların ve mimarların öncelikli tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Hi-Finity Sürme Kapılar, ev ile bahçe arasındaki fonksiyonel bir bölme olmaktan çok daha fazlası olduğunu, kullanıldığı alanlara karakter kazandırarak kanıtlıyor. Hi-Finity Sürme Kapılar’ın cam kanatları sistemin taşıyıcısı konumunda denge sağlarken, camın yarattığı bütünlük ve şeffaflık duygusu mekanı bir bütün olarak algılamanıza neden oluyor.

Sistemde, tavan, zemin ve duvar profillerinin gizlenebilme özelliği de var. Panellerin arasında yer alan 35 mm genişliğindeki dikey profiller, siyah ve ince görüntüsüyle mimari bir unsur olduğunu da hissettiriyor.

Aynı zamanda ısı yalıtımı ile enerji tasarrufunu maksimum düzeyde tutan Hi-Finity Sürme Kapılar hava koşullarına karşı direnci ile güven veriyor. Ses yalıtımı özelliği ile performansı en üst seviyeye taşırken, içerdeki ambiyansı sizin tasarlamanıza yardımcı oluyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)