EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Sağlıklı ve Mutlu Kentler için Mimarlık

Mimarlık Haftası’nı İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlenen kokteyl ile Mimarlar Odası İzmir Şubesi ve üyeleriyle birlikte kutlayan AKG Gazbeton, İzmir’li Mimarları, İzmir’in mimari alanda da marka şehir olması konusunda hep birlikte hareket etmeye çağırdı.

AKG Gazbeton, Mimarlık Haftası’nı, İzmir’de pek çok basın mensubu ve sektör temsilcisinin katılımıyla kutladı.
Mimarinin kent ve insan kavramı üzerindeki etkisinin öneminin gittikçe artması üzerine bu yıl Mimarlık Günü teması olarak seçilen “Sağlıklı Kentler, Mutlu Kentler” başlığını destekleyen AKG Gazbeton adına Genel Müdür Ali Şükrü Kahyaoğlu sektör paydaşlarına seslendi.

İzmir’li meslektaşların bir araya geldiği bu etkinliklerin sürekliliği olacağını belirten Kahyaoğlu, “Paydaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için sürekli gelişim halindeyiz. Bu amaçla, farklı ürünler ile sektörün gereksinimlerini karşılama çabası içerisindeyiz. Ürün ve üretim gelişiminin yanı sıra kurumlar arası işbirliğinin de gelişimine önem veriyoruz. Bu yönde adımlar atıyor ve İzmir’li Mimarları, İzmir’i mimari alanda da marka şehir yapma konusunda işbirliğine davet ediyoruz.” dedi.

Bu yıl ilki AKG Gazbeton tarafından İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlenen, Türkiye’nin önde gelen mimarlarının “anlatıları” ile şekillenecek “Tasarımın Binbir Yüzü” etkinliklerinin de duyurusunun yapıldığı kokteylde, İzmir Mimarlık Merkezi’nin İzmir’e kazandırılmasındaki katkılarından dolayı AKG Gazbeton tarafından İzmir Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topal’a teşekkür plaketi takdim edildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)