SARAYROLL ile Estetik, Konfor ve Güvenlik Bir Arada

Saray Alüminyum’un yeni ürünü SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, poliüretan iç dolgusu sayesinde ısı yalıtımını maksimum seviyeye çıkartırken, ses yalıtımı, koruma ve güvenlik konularında da avantaj sağlıyor.  

İnşaat sektörüne 40 yıldır hizmet veren Saray Alüminyum’un ileri düzey teknoloji ile geliştirdiği SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, ısıya ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlıyor. Yapıların iç mekânını direkt güneş ışınlarından koruyarak eşyaların uzun ömürlü olmasını sağlayan SARAYROLL, ses yalıtım özelliği ile kullanıcılarına yüksek yaşam kalitesi vadediyor. Güvenlik sorununa da çözüm getiren sistemler, hem mahremiyetin  korunması hem de dışarıdan gelen tehditlere karşı caydırıcı rol oynaması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor.

Akıllı ev sistemleri ile uyumlu, kaliteli ve estetik ürünler

Yerli ve yabancı markalı tüm pencere ve kapı sistemleriyle uyum sağlayan SARAYROLL, geniş renk seçeneklerinin yanında ahşap desenli olarak da üretilebiliyor. Kalite ve estetiği bir arada sunan sistemler, aynı zamanda akıllı ev konseptiyle uyum içinde otomasyon kolaylığı sağlıyor. Manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli olmak üzere değişik kullanım olanakları sunan SARAYROLL, Türkiye’de monoblok sistemlerde tek parçada en geniş sarıma sahip panjur sistemi unvanını taşıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)