Sensörlü LED Tüp

Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, LED grubundaki yeni ürünü, ‘Sensörlü LED Tüp’ ile harekete duyarlı bir aydınlatma sağlıyor.

Teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimini ve birikimini kullanarak, aydınlatma sektöründe de lider firma olmayı hedefleyen GoldMaster, Sensörlü LED Tüp ile ışığın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor.


LED tüp üzerinde bulunan sensör sayesinde hareketi algıladığında, %100 güçle yanarken, 1 dakika sonra %50 düşük güç ve belli bir süre sonrada 7/24, %10 güçle yanmaya devam ediyor. Zifiri karanlıkta kalmayı engelleyen bu sistem sayesinde, ortamdaki harekete bağlı olarak ihtiyaç olduğu miktarda optimum ışık kullanılması sağlanırken, böylece enerji tasarruf ve verimliliği de ön planda tutuluyor.

GoldMaster Sensörlü LED Tüp, güç ayarını dali-dim sistemi ile step-dim şeklinde elektronik olarak yapmaktadır. Özellikle alışveriş merkezi, koridor, kapalı otopark, okul, fabrika ve atölyelerde sıklıkla kullanılan ürün, enerji tasarrufu ve verimliliği konusunda yüksek teknolojiyle akılcı bir çözüm sunmaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)