Seranit, Cersaie’de Yeni Ürünlerini Sergiledi

Seranit, her sene olduğu gibi bu sene de 24-28 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de ürünlerini sergiledi.

Seranit Cersaie standında, eon teknolojiyle üretilen, farklı yüzey ve renk alternatiflerine sahip yeni Teknik Porselen ürünlerinin yanısıra zengin ebat, renk ve desen seçenekleriyle ahşap, mermer, doğal taş, beton koleksiyonundan ürünlere yer verdi.

Geniş desen ve renk seçenekleri ile her ihtiyaca yönelik çözümler barındıran Seranit’in 40x120 ve 30x90 cm ebatlarındaki duvar koleksiyonları da Cersaie’de yerini aldı. Buna ek olarak 10x30, 20x20, 10x10 ve altıgen gibi küçük ebatları bünyesinde toplayan yepyeni bir koleksiyonda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Seranit’in en çok ilgi gören inovatif ürünü Aquanit Porselen Duş Karosu uygulama alternatifleri, geniş portföyü ve model alternatifleri ile stantta sergilendi. Bunun yanında, diğer inovatif ürünlerinden Seravista Porselen Basamak ve Duostone Kompozit Köpük Karo da stantta yerini aldı. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)