Sessiz, Estetik, Üstelik Ekonomik

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, sektöre yön veren buluşları ve geniş ürün gamıyla tüketicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. 2 yıl önce Daikin Premix Kombi ile ısıtma sektöründe iddiasını ortaya koyan Daikin Türkiye, ürünün özellikleriyle adeta ezber bozdu. Geleceğin teknolojisi ile üretilen ve dünyanın en az yer kaplayan kombisi olan Daikin Premix Kombi, küçük ve şık tasarımıyla bir aksesuar gibi görünerek ortamla bir bütünlük yakalıyor. Cihazın küçük ebadının sağladığı montaj avantajı sayesinde ise uygulandığı konut veya iş yerlerinde estetik dokuyla uyum sağlayabiliyor. 

**
Avrupa Tasarım Merkezi (EDC) ve Türkiye’deki AR-GE merkezinin birlikte tasarladığı ve küçük boyutlarıyla ısıtmayı yeniden şekillendiren Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, 2018 yılında hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanarak üstün tasarım kalitesini kanıtladı. Daikin’in “Isıtmayı Yeniden Tasarladık” sloganıyla piyasaya sunduğu Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi tasarım alanının en prestijli iki ödülünü kazanarak büyük bir başarının da sahibi oldu. 

İklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi markası Daikin, 2 yıl önce segmentinin ‘en küçük’ yoğuşmalı kombisini yaparak soğutmada olduğu kadar ısıtma alanında da iddialı olduğunu gösterdi. Daikin Avrupa Tasarım Merkezi EDC ve Türkiye’deki AR-GE mühendislerinin 3 yıllık çalışması sonucunda 7 milyon TL’lik yatırımla ortaya çıkan, ağırlığı sadece 27 kg. eni 40 cm., boyu 59 cm., derinliği de 25,5 cm. olan Daikin Premix Kombi, ‘en küçük hacimli’ kombi olmanın yanı sıra taşıdığı üstün özelliklerle de ilgi odağı oluyor. 

Geleceğin teknolojisi ile üretilen ve dünyanın en az yer kaplayan kombisi olan Daikin Premix Kombi, daha ilk bakışta benzerlerinden ayrışarak küçük ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Daikin Kombi’nin zarif ölçüleri yaşam alanlarında çok şık montaj biçimlerine olanak sağlıyor. 

Tam yoğuşma teknolojisine sahip Daikin Kombi’yi özel kılan yönlerinden biri de, yine sektörde bir ilk olan özel tasarım eşanjörü. Bu küçük tasarımının başarılmasındaki ana etken; patenti Daikin’e ait olan bu özel eşanjörde gizli. Bu sayede hem kombide çok uzun bir ömür hem de çok yüksek bir ısı transferi imkanı elde edilebiliyor. Bu sayede yüzde 109’a varan oranlarda verimlilik değerleriyle çalışan Daikin Kombi, enerji verimli frekans kontrol özelliğine sahip pompası ile de standart kombilere göre daha az elektrik tüketiyor.

“SESSİZ GECE”

Daikin Premix Kombi estetik olduğu kadar sessiz de… Devir kontrollü fan teknolojisi ve taze hava emiş hattında kullanılan özel susturucusu sayesinde Daikin Kombi’nin çalıştığını duymanız oldukça zor. Çünkü Daikin Kombi sadece 39 desibel; yani çok sessiz çalışıyor. Uykusu hafif olanlar, ses duyduğunda uyanıp da uykusu kaçanlar, bebekli evler için ‘sessiz günler ve geceler’ sunuyor Daikin Premix Kombi…
Dünyanın 150 ülkesinde, 90 üretim tesisi ile faaliyet gösteren Daikin’in doğalgaz ile çalışan ilk ısıtma cihazı olan Daikin Premix Kombi, Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa çıktı. Ürün, 6 yıl koşulsuz garanti sunuyor. 

TASARIM ÖDÜLLERİNİ ‘DAIKIN PREMIX KOMBİ’ TOPLADI

Avrupa Tasarım Merkezi (EDC) ve Türkiye’deki AR-GE merkezinin birlikte tasarladığı ve küçük boyutlarıyla ısıtmayı yeniden şekillendiren Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, 2018 yılında hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanarak üstün tasarım kalitesini kanıtladı. Daikin’in “Isıtmayı Yeniden Tasarladık” sloganıyla piyasaya sunduğu Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi tasarım alanının en prestijli iki ödülünü kazanarak büyük bir başarının da sahibi oldu. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)