EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Somfy İle Dış Cephe Jaluzileri Motorlu, Yaşam Alanları Konforlu

Yaşam alanlarının gizliliğini korumak, gerektiğinde güneş ışınlarını ev eşyalarından uzak tutmak, doğal ışığı ayarlamak ve rahatsız edici yansımaları gidermek için dış cephe jaluzileri en ideal çözüm olarak öne çıkıyor. Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi dış cephe jaluzilerini motorlu sistemlere dönüştürerek yaşam alanlarına ekstra konfor katıyor. 

Dış cephe jaluzileri, ister modern isterse geleneksel olsun tüm yaşam alanlarına dekoratif güzellikler katıyor. Pencerelerden giren ışığın ince geçişleriyle diledikleri gibi oynamak isteyenler dış cephe jaluzilerinden vazgeçmiyor. Ev ve iş yerlerinde açılır-kapanır mekanizmalar için motorlar ve otomatik sistemler geliştirme konusunda dünya lideri olan Somfy, tüm dış cephe jaluzisi türlerini motorla donatarak yaşam alanlarını konforla tanıştırıyor. Bu sayede ışığı ayarlamak ve evinize giren güneş ışığı seviyesini kontrol etmek için uzaktan kumandanızın bir tuşuna basmak yeterli oluyor. 

Somfy güneş sensörleri ile otomatik olarak da kontrol edilebilen dış cephe jaluzileri, evinizi serin tutuyor, bitki ve eşyalarınızı güneş ışınlarından koruyor. Zamanlayıcı ise davetsiz misafirleri uzak tutmak üzere; dış cephe jaluzisini harekete geçirip ışıklarınızı yakarak evde olduğunuz izlenimi yaratıyor.  

Radio Technology Somfy® özelliği sayesinde dış cephe jaluzileriniz, evinizdeki diğer motorlu açılır sistemlerle (tenteler, perdeler ve garaj kapıları) aynı kumanda üzerinden yönetilebiliyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)