Tek Ekranda Tüm Fonksiyonların Kontrolü

Mekânları gelişen teknoloji ile bütünleştirerek yaşam konforunu en üst düzeye taşıyan Hager I Berker’in dokunmatik kontrol ünitesi KNX Touch Control, German Design Award 2017’de tasarım ödülünün sahibi oldu. İleri teknoloji ile entegre edilerek hayatı kolaylaştıran KNX Touch Control, kullanıcısına ‘all in one’ fonksiyonelliğini sunuyor.  

Binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Hager I Berker, akıllı bina teknolojilerinin uluslar arası standardı KNX’in ilk temsilcileri arasında yer alıyor. Uluslar arası KNX altyapısı ile uyumlu geliştirilen yeni KNX Touch Control ve KNX Room Controller, akıllı bina sektöründe var olan en ileri teknolojiyi kullanıcısına sağlıyor. Tek ekranda tüm fonksiyonları kontrol ederek hayatı kolaylaştıran KNX Touch Control, tasarım alanında dünyanın önde gelen ödüllendirme mekanizmalarından biri olan German Design Award’ta tasarım ödülünün sahibi oldu.


KNX Touch Control yenilikçi tasarımı ve görsel kalitesi ile hem şık bir aksesuar olarak kullanılıyor, hem de aydınlatmadan iklimlendirmeye, müzik sisteminden panjurlara kadar odalardaki tüm parametreleri detaylandırarak kullanıcısına tek tuşla konfor sağlıyor. KNX Touch Control, kullanıcı isteğine göre farklı renklerde ve materyallerde tasarlanabiliyor.

KNX Room Controller ise, çekici ve minimal tasarımı ile kamu, otel ve rezidans gibi özel projeler için mükemmel bir çözüm sunuyor.  4 saatlik güç rezervi ve 13 dil içeren altyapısı ile yaşamı kolaylaştıran KNX Room Controller, her dekorasyona uyum sağlayan minimal tasarımı ile yaşam alanlarındaki bütün değerleri tek tuş üzerinden kontrole imkan sağlıyor. Kullanıcı isteğine göre materyal ve renk seçimine olanak sağlayan tasarım, teknolojiyi önemseyenler için ideal…

KNX uyumlu yeni seri ile hayatın her alanında teknoloji…

KNX uyumlu sistemiyle Hager I Berker 'in teknolojik altyapısını kanıtlar nitelikteki KNX Touch Control ve Room Controller, evin tüm fonksiyonlarını tek bir anahtarda topluyor. Aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi kontrollerin tek bir anahtar üzerinden yapılmasını sağlayan KNX Touch Control ve Room Controller, kullanıcı isteğine göre farklı yüzey ve renklerde dizayn edilebiliyor.  


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)