TFF Projesi, Çuhadaroğlu Sistemleri ile Çözümleniyor

TFF Projesinde, yalıtımlı sürme kapı ve pencere, ışıklık sistemleri gibi birçok uygulamada sistem çözümleri sunan Çuhadaroğlu destek veriyor.

Türkiye Futbol Federasyon projesi, 45 ile 130 metrekare arası bir alanda, 10 adet toplantı salonu, 700 kişilik konferans salonu, restoran, VIP restoran, çok amaçlı 780 metrekarelik fuaye alanı, yeni konferans salonu ve eğitim alanlarını bir arada toplayacağı yeni bir bina konsepti ile yapılanıyor.

Hayata geçecek projeye; kapaklı giydirme cephe, yalıtımlı sürme kapı ve pencere, ışıklık sistemleri gibi bir çok uygulamada sistem çözümleri sunan Çuhadaroğlu destek veriyor.

Değişik açılardaki gövde tasarımıyla, 3 yönde açılı konstrüksiyonlarda ve her iki yönden kapaklı uygulanabilen alüminyum ışıklık sistemi SKY 60, yapıya görsel beğeni ekleyen, düşük ısı geçirim katsayısı ile tüketimi % 40 oranında azaltan ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi ST 60, projede kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra yağmur sularının içeri girmesini önleyen, 45 mm derinliğe sahip, estetik ve yüksek performanslı SL 45 ısı yalıtımlı kaldır-sür sürme sistemi, ayrıca, GE50-KE50 kapaklı giydirme cephe sistemi projede kullanılan diğer önemli uygulamalar arasında.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)