Üç İhtiyaç Tek Çözüm Ariston Nimbus Isı Pompası

Ariston’un en üst enerji sınıfında yer alan, ısıtma, su ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını bir arada sağlayan ısı pompası Nimbus yüzde 100 hava kaynaklı yenilenebilir enerji sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlıyor. 

Yenilenebilir enerji teknolojisi sayesinde ısı üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu ısı pompası Ariston Nimbus, teknolojik konforu ve enerji tasarruflu sürdürülebilir özelliğiyle ünlülerin dikkatini çekiyor. 

Dünya için ciddi bir tehdit oluşturan küresel iklim değişikliği konusunda önlem alınması gerektiğine dikkat çeken Ariston, yenilenebilir enerji teknolojisi sayesinde ısı üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu ısı pompası Nimbus ile ilgi topluyor. Ariston’un en üst enerji sınıfında yer alan, iklimlendirme sistemli, ısıtma, su ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını bir arada sağlayan ısı pompası Ariston Nimbus, işyeri ve evlerdeki ısıtma ve sıcak su ihtiyacı için gerekli olan ısı enerjisinin yüzde 70’ini havadan almasının yanı sıra kullandığı yüzde 100 hava kaynaklı yenilenebilir enerji sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlıyor. 

Avrupa’daki en güncel standartlara uygun tasarlanan Nimbus, elektrik enerjisini sadece var olan enerjiyi taşıma esnasında kullanıyor ve ısıtma işlemi için enerji tüketmiyor. Ariston Nimbus ısı pompasında bulunan “Auto fonksiyonu” ve “DC Inverter teknolojisi” sayesinde ortam sıcaklığı arzu edilen seviyede tutulurken, enerji tüketimi en düşük seviyeye indirilerek maksimum tasarruf ve konfor sağlanıyor. Alternatiflerinden çok daha temiz, güvenli, ucuz ve çevre dostu olan Nimbus, farklı ihtiyaçlara cevap veren kapasite ve modelleri ile her yapıya uygun sistem çözümleri sunuyor.
4 kw – 15 kw arasındaki farklı kapasite seçenekleriyle özellikle Ege Bölgesi’nde pek çok villa projesinde Ariston Nimbus Isı pompası tercih ediliyor.

Ünlüler de Nimbus’u tercih ediyor…
3 senedir Muğla - Köyceğiz’de ekolojik bir çiftlikte hayatını sürdüren ve yeni yuvasını bir film platosu haline getiren ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan da, setin ısıtma, soğutma ve sıcak su üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu Ariston Nimbus ısı pompalarını tercih etti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)