UNICERA Fuarı, Bugün Kapılarını Açıyor

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor.  5 gün sürecek olan fuarla, Türkiye ve dünyadaki seramik sektörü temsilcilerinin bir araya gelmesi ve yeni ürün ile hizmetlerini sergilemesi hedefleniyor. Seramik sektörünün ülkemizdeki önemli temsilcilerinden Yurtbay Seramik de fuardaki standında doğadan ilham alan en yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Yurtbay Seramik UNICERA

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik  Banyo Mutfak Fuarı, bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in destekleri ile Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TIMDER) ve TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, 7 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında ziyarete açık olacak. Önemli bir ihracat hacmi yaratması beklenen fuarda, seramik sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Yurtbay Seramik de en yeni koleksiyonlarını tüketici ve kurumların beğenisine sunacak.

Yurtbay Seramik, en yeni koleksiyonlarını sergileyecek

UNICERA Fuarı’nda banyo ürünleri, mutfak ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri ve dekorasyon ürünleri gibi ürün grupları ziyaretçilerle buluşuyor. Kurulduğu günden bu yana tasarımlarında doğa ve sanat ilişkisini ön plana alan Yurtbay Seramik de, bu ürün grupları ile ziyaretçilerine “Sanat nedir?” sorusunun yanıtını vermeyi hedefliyor. Doğadan ilham alınarak üretilen mevcut ürünlerini ve yeni koleksiyonlarını ziyaretçilerle paylaşacak olan Yurtbay Seramik, Salon 5’te H02 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak.

Dünyanın her yerinden seramik sektörü temsilcileri bir araya gelecek

Fuarın, dünyanın her yerinden seramik sektörü temsilcilerine ev sahipliği yapması, ikili ve çoklu görüşmeler ile seramik sektörü ihracatının artmasına katkıda bulunması hedefleniyor. UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 2021 yılında 80 bin metrekarelik alanda 26 bin 934’ü yabancı olmak üzere toplam 112 bin 698 sektör profesyonelinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. ABD, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Kuzey Afrika, Hindistan ve Rusya’nın da aralarında olduğu 130 ülkeden gelen ziyaretçiler fuara büyük ilgi gösterdi. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)