Üstün Tasarım Kalitesi ile Dengelenmiş Dinamik Tasarımlar; Kusch+Co

Dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Kusch+Co, ekolojik ve çevreye duyarlı ürünleri, fonksiyonelliği ve teknolojiyi birleştirerek doğaya uygun tasarımlar üretiyor. “Ofislere Özgürlük” sloganıyla ofisler için yarattığı iç mekan konseptleriyle öne çıkan Kusch, işlevselliği konforla buluşturarak tasarım değeri yüksek çözümler sunuyor.Oturma gruplarından hasta sandalyelerine, ofisinizde kullanabileceğiniz sağlığınızı düşünen sandalyelerden, eviniz için renk renk masa ve sandalye çeşitlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesine sahip. Kusch ürünlerinin her detayında görebileceğiniz üstün tasarım kalitesi ile iyi dengelenmiş dinamik tasarımları karşısında büyüleneceksiniz.

Tanınmış tasarımcıların imza attığı “zamansız” tasarımlar, yüksek fonksiyonellik, kalite ve ergonomi markası Kusch ürünlerine Archive’den ulaşabilirisiniz. 2012 yılında Galata’da mimar Çağla Daş tarafından kurulan Archive, sektörü yakından takip ederek, dünyaca ünlü marka ve tasarımları bünyesinde bulundurmaya devam ediyor.


Rasch’tan Marcus Benesch imzalı sıradışı bir koleksiyon: Trendspots

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının Markus Benesch imzasını taşıyan yeni koleksiyon serisi Trendspots Vol.1 & Trendspots Vol.2,yaşam alanlarına yaratıcılığın ve renklerin eğlenceli dünyasını getiriyor...

HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markasının yeni koleksiyon serisi Trendspots Vol.1 & Vol.2, yepyeni trendleri duvar kağıdına yansıtan sıra dışı tasarımları ile dikkat çekiyor.

Endüstriyel tasarımcı ve iç mimar Markus Benesch tarafından tasarlanan koleksiyonda; renklerin etkileşimlerini ortaya koyan ‘Playful Colors’, grafik desenleri farklı formlarla işleyen ‘Graphical Moves’, eski zamanlarda yeninin izlerini taşıyan ‘New Lifetime’, dumanlı desenleri ile ‘Smoky Secrets’ ve capcanlı neon renkleri ile dikkat çeken ‘Flash Lights’ olmak üzere 5 tema bulunuyor.

İlham kaynağı günlük yaşamda temas edilen detaylar olan, enerjik ve sıra dışı desenleri ile dikkat çeken koleksiyon, sadece yaratıcı kişilere değil, yaşam alanlarının tadını çıkarmak ve mekanlarına kişilik kazandırmak herkes için farklı seçenekler sunuyor…

MBC, Marcus Benesch Tasarım Stüdyosu


Estetik ve bilimsel araştırmalar odaklı inovatif ve eğlenceli tasarımlara imza atan Markus Benesch ilk çalışmalarına 1989 yılında Münih, Almanya’da kurduğu ofisinde başlamış. Geliştirme ve icat etme odaklı çalışmalarına 2001 yılında Milan’da kurduğu MBC tasarım stüdyosunda devam eden Benesch, günlük yaşantımızda hayatımızın bir parçası olan mekan obje ilişkisine yeni bir estetik fonksiyonellik katıyor. MBC’nin tasarladığı her proje Markus Benesch imzası taşımakta olup bizzat kendisi tarafından dizayn edilmektedir.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)