V-ZUG’dan Çevre Dostu ve Enerji Tasarruflu Modeller

İsviçre’nin öncü markalarından olan V-ZUG geçtiğimiz yüzyılda adından söz ettiren inovatif tasarımlarından elde ettiği tecrübeyi yeni kuşak ürünleriyle birleştirip, çevre dostu ve enerji tasarruflu modeller ile sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

Suyu son derece verimli kullanan V-ZUG, ekolojik çamaşır makinesi Adora SLQ WP ile başarısını bir kez daha kanıtlıyor. Yenilikçi ısı pompası teknolojisi serisinin en üst sırasında yer alan ve enerji tüketimi konusunda yeni standartlar oluşturan Adora SLQ WP, her yıkamada çevrenin korunmasına büyük bir katkı sağlıyor.
Enerji tüketimi, sıradan çamaşır makineleri ile kıyaslandığında yaklaşık olarak yüzde 55 daha düşük olan model, suyu sadece geleneksel bir ısıtma sistemiyle değil, yüksek verimliliğe sahip ve aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan ısı pompasıyla ısıtıyor. Yıkama sıcaklığına bağlı olarak sistem, geleneksel ısıtma sistemini kullanmadan da çalışabiliyor. Adora SLQ WP’de ısı pompası oldukça kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor.


Adora SL WP bulaşık makinesi ise sessiz çalışma prensibi ile gürültü kirliliğini azaltırken hızlı ve verimli bir yıkama sağlar.

ErgoPlus, ergonomik kullanımı, geniş ve ayarlanabilir sepetleriyle alan açısından kullanım kolaylığı sağlayan model özel bir alanda sadece kullanıcıya ait ürünlerin yıkanması için ayrı bir hizmet sunuyor. Dahili LED aydınlatma bulaşık makinesinin doldurulmasını ve boşaltılmasını kolaylaştırıyor.
Otomatik kapı ejektörü, özellikle plastik kaplar ve diğerleri için kısa bir kurutma aşaması sağlıyor. Durulama programı sona erdiğinde otomatik olarak yaklaşık 100 milimetre açılan kapı kurutma işleminin hızlı başlamasını da sağlamış oluyor.

Çevre dostu olan Adora bulaşık makinesi ile yıkamak zaman kazandırır ve çok daha verimlidir. V-ZUG Adora bulaşık makinesi sadece 5 litre su harcar ve yüksek oranda enerji verimliliği sağlar. Bulaşık makinesi sıcak su ile bağlantılıysa enerji tüketimi en az yüzde 90 azalır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)