Villeroy & Boch’tan Kişiselleştirilebilir Akıllı Klozetler

Banyoların en akıllı ürünleri olarak öne çıkan klozetler, kişiselleştirilebilir özellikleriyle farklı işlevler kazanıyor. Villeroy & Boch’un zarif ve şık tasarımıyla da ödül alan akıllı klozeti ViClean-I 200, hareketli duş jetiyle “kağıtsız” temizlik vaat ediyor.

ViClean-I 200

Villeroy & Boch’un geliştirdiği ViClean-I 200, akıllı klozetler için yeni bir tasarım standardı ve işlevlerle birlikte geliyor. Ödüllü tasarıma sahip klozet; yıkama, kurutma ve ısıtma özelliklerinin yanı sıra kişiselleştirilebilmesiyle dikkat çekiyor. Uzaktan kumandasının yanı sıra, akıllı telefon uygulamasıyla da çalıştırılabilen ViClean-I 200’ü kullanmak oldukça kolay ve pratik. Hareketli HarmonicWave duş jeti sayesinde canlandırıcı bir temizlik, hijyen ve konfor sunan ViClean-I 200, ileri ve geri hareket ederek özel bölgelere ulaşıyor ve “kağıtsız” temizlik vadediyor.

ViClean-I 200, bugüne kadara klozet kapağına entegre edilen teknolojik sistemleri klozetin gövdesine taşıyarak, akıllı klozetlerin tasarımında ezberleri bozuyor. Böylece şık ve zarif bir tasarım çizgisinden ödün vermeden akıllı klozetler yaratılabiliyor. ViClean-I 200 klozetler, duş başlığının her kullanım öncesinde otomatik temizlenmesi ve kir tutmayan CeramicPlus yüzeyiyle hijyen standartlarını yükseltiyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)