​Villeroy&Boch’tan Origamiden Esinlenen Yeni Bir Seri: Drift

Villeroy&Boch’un sıcak renklerden oluşan yeni duvar ve zemin konsepti Drift, kağıt katlama sanatı origamiden esinlenerek; yaşam alanları için mükemmel tasarımlar sunuyor. Beyaz ve açık bej tonlarını zengin kahve ışıltılarla ortaya çıkaran Drift; yüksek kaliteli seramik ile etkileyici tasarımı birleştiriyor.

Doğal notaları ile grafik tarzda dekorasyon fırsatları sunan Drift, ana karolara verdiği optik özellikler ile farklılaşıyor. Katlanan kağıt görüntüsü ile benzer hafif bir rölyef ve 3D efekti içeriyor. Ana karodan elde edilen yeni dekor konsepti sıcak, yumuşak ve lüks bir his yaratıyor. İpek-mat dekor karoların yüzeyleri, mat ve parlak baskılı motifleriyle, hafif rölyefli bir yapıya sahip… Drift duvar karoları, hangi acıdan bakıldığına göre değişiklik gösteren farklı tasarımıyla dikkat çekiyor.


Drift duvar konsepti 30X90cm rektifiye, sırsız, büyük format karolar beyaz, bej ve kahve renklerinde ve hafif kabartma etkisi ile sunuluyor. Aynı formattaki ve renklerdeki dekorları 2 çeşit olarak yer alıyor: tamamıyla bezenmiş ve yarı bezenmiş… Her ikisi de aydınlık ve zarif olan dekorlar göz kamaştırıcı doğal bir etki yaratıyor. Tek tek bağımsız veya kombine edilerek kullanılabiliyor. Tamamıyla bezenmiş versiyon güçlü bir yüzey etkisi yaratırken, yarı bezenmiş dekorlar, yaprakların duvardan sarkan görüntüsünü hatırlatan narin bir şekil oluşturuyor.

Tüm ana karolar ceramicplus kolay temizleme özelliğine sahip; yatay veya dikey olarak döşenebiliyor. Böylece yeni ve farklı tasarım alternatifleri sunuyor.

Yer karoları sırsız vilbostone porselen seramikten yapılıyor ve 60X60cm formatında beyaz, bej ve kahve renklerinde üretiliyor. 7,5X7,5 mozaikler 30X30cm bantlar şekilde sunuluyor; 7,5X60cm süpürgelikler konsepti tamamlıyor.

Drift banyolar, yaşam alanları, otel banyo ve lobileri gibi insanın kendini iyi hissettiği atmosferler yaratmak için ilgi çekici dekorasyon alternatifleri sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)