​VitrA, yeni karo serileriyle Yapı Fuarı’nda...

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun markalarından VitrA, 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı’na katılıyor. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 8. holünde yer alan 200 m2’lik standda; VitrA Karo’nun uzman tasarım ekibinin tasarladığı ürünler VitrA Teknik, VitrA Profesyonel Çözümler ve VitrA LaminaM® olmak üzere 3 ana bölümde sergilenecek.

VitrA Teknik alanında; Arkitekt ve havuz çözümleri, her hava koşulunda ısı yalıtımı ve yakıt tasarrufu sağlayan VitrA Therm, dış cephelerde kaplama ve yalıtımın tek bir malzemeyle yapılmasını sağlayan inovatif IsoTile, sektör profesyonellerinin beğenisine sunulacak. Ayrıca, karoların aynı seviyede yerleştirilmesini sağlayarak döşeme ustaları ve profesyoneller için yenilikçi çözümler sunan VitrA Fit ile her yıl genişleyen ürün gamıyla sektöre


katkı sağlayan VitrA Fix Yapı Kimyasalları da katılımcılarla buluşacak.

VitrA Profesyonel Çözümler alanında, ev dışı kullanım için mimara, farklı döşeme şekilleriyle profesyonellere ilham veren; şehirlerin dokusunu mekânlara taşıyan yeni karo serileri, 4 mekân halinde sergilenecek. Standda ayrıca; VitrA’nın, büyük boyutlu porselenin mucidi İtalyan LaminaM® firmasıyla güçbirliği yaparak Türkiye’ye kazandırdığı, 1.000x3.000 mm ebadında VitrA LaminaM® serileri yer alacak. Zengin renk ve yüzey çeşitlerine sahip LaminaM® serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm projelerde sunduğu profesyonel çözümlerle dikkat çekecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)