Yaşanabilir Bir Dünya İçin ASH Enerji De Varım Dedi

Özellikle son yüzyılda enerji kaynaklarının hızla tükenmesi, fosil yakıtların bilinçsizce kullanılması ve atmosferin kirlenmesi, kamu ve özel sektörü yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmaya yöneltti. Kimi kurumlar bu konuda çeşitli organizasyonlar düzenleyerek toplumu bilinçlendirmeyi, bu sayede gelecek nesillere temiz çevre ve yaşanabilir şehirler bırakmayı kendine misyon edindi. Tıpkı CNR Holding gibi.

Sosyal sorumluluk bilinci ile CNR Holding kuruluşu CNR Uluslararası Fuarcılık tarafından hayata geçirilen ENTECH - Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı'nda, sürdürülebilir çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerjinin en önemli temsilcilerinden ASH Enerji de son teknolojisi ile yer alacak.

"Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii, Sağlık ve Eğitim" alanında yenilenebilir enerji kaynaklarının yatırım maliyetlerini düşüren ve verimliliği artıran, tamamen yerli ve patentli teknolojiler üreterek doğaya ve çevreye saygılı tesislerin kurulmasını sağlayan ASH Enerji, ENTECH Fuarı'nda, AR-GE ekibi tarafından geliştirdiği çözümleri dünya pazarına sunarak, yeni iş bağlantıları kurup ihracat oranını da artıracak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile organize edilen ENTECH Fuarı, 13 - 16 Eylül tarihlerinde, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)