Yonos PICO-ZD ile Güvenilirlik ve Enerji Tasarrufu Bir Arada

Wilo'nun Yonos PICO-ZD, yenilikçi tasarımı ve özellikleriyle sıcak su sistemlerinde enerji tasarrufu ve güvenilirlik sağlıyor. İkiz tip sıcak su sirkülasyonu sunan bu model, paslanmaz çelik gövdesi ve dahili bypass sirkülasyonu sayesinde hijyenik güvenlik sunarak sağlık risklerini en aza indiriyor. Yüksek verimli EC motoru, işletme maliyetlerini düşürürken otomatik ve manuel yeniden başlatma ve hava tahliye işlevleri bakımı kolaylaştırıyor.

Wilo Yonos PICO-ZD

Enerji tasarrufu ve güvenilirlik, bina sistemlerinin öncelikleri arasında yer alıyor. 150 yılı aşkın tecrübesiyle Wilo, Yonos PICO-ZD ile konut ve konut dışı binalarda sıcak su sirkülasyonunu etkili bir şekilde sağlıyor. Üstün teknolojisi, paslanmaz çelik pompa gövdesi ve dahili bypass sirkülasyonu ile legionella oluşumunu önleyerek hijyenik güvenliği artırıyor.

Yüksek verimli EC motoru enerji tasarrufu sağlarken, LED göstergesi akış ve güç tüketimi gibi önemli parametrelere erişim sağlıyor. Yeşil düğme teknolojisi, kademesiz regülasyon işlevleri ve LED ekranlı kullanıcı arayüzü, kullanımı kolaylaştırıyor. Wilo-Connector ile kolay montaj imkanı sunan Yonos PICO-ZD, enerji tasarruflu sıcak su sirkülasyonu için güvenilir ve etkili bir çözüm sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)