3M 8067 Detay Bandı ile Her Türlü Hava Koşulunda Yalıtım Yapmak Artık Çok Kolay

Yalıtım uygulamalarına yenilik getiren, en yaygın bina materyallerine kolayca yapışması için özel olarak geliştirilen 3M 8067 Detay Bandı, farklı bina materyallerine her tür sıcaklıkta kolayca yapışma özelliğiyle iş yapış şeklini kolaylaştırıyor.

Geleneksel yöntemde, yalıtım gerektiren açıklıklarda bitümlü membran kullanılıyor; membran uygulanmadan önce yüzeyin temizlenmesi gerekiyor.

Sıva, beton, küflü metal gibi en zorlu alanlarda bile yalıtım sorunlarını çözebilen 3M 8067 Detay Bandı, farklı bina materyallerine her türlü sıcaklıkta kolayca yapışarak iş yapış süresini kısaltıyor. Uygulanacağı yüzeyde ekstra temizlik yapılmasını gerektirmediği için de zahmetsizce uygulama olanağı sağlıyor.


3M 8067 Detay Bandı’nın özel akrilik yapıştırıcısı kapı, pencere ve kör kasa profilleri ile bina arasındaki açık alanlara kolayca yapışarak yalıtım sağlıyor ve rutubet girişini engelliyor. 18°C’de bile astar gerektirmeden yapıştırılabiliyor ve sabit kalıyor. Nemli yüzeylerde de kullanılabilen 3M 8067 Detay Bandı, 3 aya kadar UV ışığına maruz kalmaya dayanıyor. Yaz mevsiminde hava çok ısındığında bile yapıştırıcısında erime ya da lekelenme görülmüyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)