Acer Projektörleri Sertifikalı

Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri TCO Development tarafından TCO sertifikasına layık görüldü. Geçmişte birçok monitörü ile bu sertifikayı alan Acer, şimdi ilk kez projektörleri ile de bu sertifikayı almaya hak kazandı.

TCO Development 1992'den beri cihaz ve ürünleri kalitelerine, enerji verimliliklerine ve çevreye olan etkilerine göre değerlendiriyor. TCO sertifikasını elde etmek için, Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri, yansıttıkları imajların kaliteleri (renk performansı, parlaklık, kontrast, çözünürlük ve imaj boyutu), akustik gürültü kapasitesi, enerji verimliliği seviyelerine göre ve aynı zamanda kullanım ömürleri ve geri dönüştürülebilme imkanlarına göre kapsamlı bir şekilde analiz edildiler. Bu test ve analizin ardından Acer, müşterilerine bir P1383W TCO veya bir P1510 TCO satın aldıklarında projektörlerininin en yüksek kaliteye sahip olduğunu ve uzun bir listeye sahip sürdürülebilirlik gerekliliklerini karşıladığını garanti ediyor.


Ek olarak, ve TCO sertifikalı projektörlere özel olarak, TCO Development yansıtılan maksimum yüksek kaliteli imaj boyutunu gösteren ve son kullanıcı için satın alma sürecini basitleştiren TCO Imaj Boyutu Ölçümü’nü sunuyor: TCO İmaj Boyutu sayesinde, müşteriler boyut ihtiyaçlarını karşılayan en iyi performansa sahip projektörü kolayca seçebiliyorlar.

P1383W TCO: En çok değer katan projeksiyon

Acer P1383W TCO projektör çok daha kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunan WXGA çözünürlüğüne sahip. Bu da, yüksek parlaklık/kontrast oranı sağlıyor ve barındırdığı Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileriyle bir araya geldiğinde, uzun mesafelerden bile kristal netliğinde imajlar, zenginleştirilmiş detaylar ve yüksek renk doğruluğu veriyor. Ayrıca, bu projektör sinemadaki gibi 3D deneyimleri evinizin konforunda yaşayabilmeniz için DLP® 3D özelliğine de sahip.

P1383W TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Çevre dostu P1383W TCO beklemede güç tüketimini % 90'a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini % 70'e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarını
sunuyor. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 10’000 saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 5000 ve Eco'da 6000).

P1510 TCO: Büyüleyici projeksiyon & keskin görseller

Acer P1510 TCO projektör sahip olduğu 1080p Full HD çözünürlüğü, yüksek kontrast ve parlaklık (3500 ANSI lümen) oranları, Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileri ve DLP® 3D Ready kitiyle kristal netliğinde görseller ve evinizde sinemadaymış gibi 3D eğlence deneyimi sunuyor. P1510 TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Dahası, P1510 TCO çevre dostu olup beklemede güç tüketimini % 90'a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini % 70'e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarına sahip. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 7000 saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 3500 ve Eco'da 5000).

Acer 2008'den Beri EMEA'nın 1 numaralı DLP Markası

Acer DLP projektörleri birçok nedenden dolayı EMEA'nın en popüler projektörleri. Pazar araştırma şirketi PMA'dan (Pacific Media Associates) alınan rakamlara göre, başka hiçbir marka 2008'den beri EMEA'da Acer kadar DLP projektörleri satmamış durumda. Özel olarak Acer Color Boost teknolojisi tarafından geliştirilen yüksek kaliteli ve her zaman en yeni projeksiyon teknolojisi, zengin, canlı ve parlak renkler sağlıyor. DLP ® çipinin 5 yıl garantisi ise güvenilirliği ve uzun ömürlü renk parlaklığını garanti ediyor. Acer projektörlerinde kullanılan kaliteli Osram ve Philips lambaları hiçbir sınırlama olmadan 1 yıl garantiye sahip.

Acer Projektörleri Sertifikalı


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)