AGT 'Trend Center' da Sezon Ürünlerini Sergiledi

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veren AGT, dekorasyon ve yapı sektörünün önde gelen basın mensuplarıyla bir araya geldi.  İkitelli’deki Trend Center’da düzenlenen etkinlikte, 2017 yazına dair en yeni ürünlerin tanıtılmasının yanı sıra, AGT’nin doğadan aldığı ilhamı yansıtan bir terrarium worksop’u da gerçekleşti. 

Etkinlik kapsamında mevcut ürünlerin yanı sıra parke koleksiyonuna eklenen yeni Concept Parke Serisi de sergilendi. AGT, Panel koleksiyonuna kattığı 20 yeni renk ile de göz doldurdu. 

Yeni “Concept Parke Serisi” doğallığı ile dikkat çekiyor

AGT, parke koleksiyonunu yeni Concept Parke Serisi ile genişletti. Doğal ağaçların birebir fotoğraflarının ileri teknoloji yöntemleri ile özel kağıtlara basılmasıyla üretilen seri, desenleri ile de göz doldurdu. AC4 sınıfında üretilen 10 mm’lik Concept Serisi, yüksek yoğunluğa ve neme karşı dayanıklı lif levhalardan oluşuyor. Seri; 15 yıl garanti imkanı, yüzey sağlamlığı, yüksek şişme direnci gibi kullanıcı dostu özellikler sunuyor. 

Milano’nun metro duraklarından esinlenerek Loreto, Scala, Moderna, Casella, Dorino ve Centro olarak adlandırılan Concept Parke Serisi, içerdiği alüminyum oksit tanecikleri sayesinde aşınmaya, çizilmeye ve ısıya karşı dayanıklılığa sahip. 

AGT, yeni reklam kampanyasıyla da Concept Parke koleksiyonunu tanıtmaya devam ediyor. Ulusal ve dijital medya reklam kuşaklarında yayınlanmaya devam eden film; yaşam alanlarında yenilik isteyenleri kolay temizlenebilen 10 mm Concept Parke ile buluşturuyor. 

AGT’nin yeni inovatif ürünü: “Yangına Dayanıklı Kapı” 

Ar- Ge’ye büyük önem veren ve bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde Antalya’nın ve Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri Sektörü’nün ilk Ar-Ge merkezini kuran AGT, üstün yalıtım performansına sahip 30 ve 60 dakikalık yangına dayanıklı kapılarını, iki farklı model olarak son kullanıcının beğenisine sundu. Yangına dayanıklı kapılar geniş asimetrik pervazıyla; kapının etrafında konumlanan alarm, dijital anahtar, entegre aydınlatma, isimlik gibi elemanlar için uygulama kolaylığı sağlıyor. 

Benzersiz yüzeyi, 2017 trendlerine uygun renk alternatifleriyle yeni Soft Touch Düz, Elite, Yeni Patara ve Royal kapılar, bu yılın en iddialı modelleri olarak öne çıktı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)