Bien'den Mekanları Hafızalara İşleyen Tasarımlar

Yenilikçi tasarımları ve teknolojisi ile fark yaratan Bien'in 100x100 cm ebadında tasarlayıp ürettiği özel koleksiyonlar geniş ve ihtişamlı mekanlara alternatif oluşturuyor.

Ödül­lü ve yenilikçi ta­sa­rım­la­rı ile her zaman fark yaratan Bien, tüm mekanlar için hazırladığı koleksiyonlarını özel ebatlarla yeniledi. Doğal taş görünümlü Cosmos, mermer görünümlü Newport ve özgün bir dokusu olan Oxford Kolekseyinu ile mekanlarda, ezberler bozuluyor.

İleri teknoloji ile üretilen ve 100x100 cm özel ebatlarında tasarlanan koleksiyonların en büyük özelliği estetik görünümleri ile kullanım kolaylığını birlikte sunmaları. Kolay temizlenebilen, her daim hijyen duygusunu yaratmanıza olanak tanıyan seriler, dayanıklı ve uzun ömürlü.

MERMERİN CAZİBESİ NEWPORT VE DOĞAL TAŞIN EN ŞIK HALİ COSMOS

Mermerin derinlikli dünyasını zeminlere taşıyan "Newport'' Koleksiyonu mermerin parlak halini mekanlara yansıtarak ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan büyük ebatlı koleksiyonların hepsi mekanları başkalaştırıyor. Doğal taşı en çarpıcı şekilde yansıtan Cosmos yaşam alanları, sosyal alanlar, oteller, restaurantlar ve AVM'lerde kullanım kolaylığı sağlıyor.

AKILDA KALACAK TARZDA BİR KOLEKSİYON: OXFORD

Kendine has dokusunu zeminlere taşıyan Oxford, özgün tarzı yansıtan detaylarıyla etkileyici bir seçenek oluşturuyor. Yaşam alanlarını zarif desenleri ve şık tasarımları ile buluşturan Bien, mekanlara yeni bir boyut kazandırıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)