Bien ile Banyolarınıza Bütüncül Çözümler

Banyolara inovatif çözümler getiren Bien Banyo’dan; Harmony N3 Asma Klozet, Metropolis Panel Rezervuar, tezgah üstü Motto Oblong Lavabo ve Alesta Yüksek Tip Lavabo bataryası bir araya gelerek banyoları banyo olmanın ötesinde şıklaştırıyor.

Bien Banyo’nun yeniliklerinden biri: Harmony N3 Asma Klozet. Islak zeminlere yönelik çözümler üreten Bien Banyo’nun yeni koleksiyonlarından olan Harmony N3 Asma Klozet No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanılarak üretildi.

Modern ve yumuşak bir çizgisi olan Harmony N3 Asma Klozet, yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanlara minimal bir tarz kazandırıyor. Çok daha az kirlenen, minimum 2,5 litre, maksimum 4 litre su ile temizlenen bu ürün, yine Bien Banyo’nun yeniliklerinden olan Victoria Gömme Rezervuar Serisi’ne ait Metropolis Panel ile de uyum sağlıyor.

Harmony N3 Asma Klozeti, Metropolis Panel Rezervuar, 50 cm çapı ile tezgah üstü uygulamalarda oldukça ergonomik olan Motto Oblong Lavabo ve lavaboyu tamamlayan Alesta Yüksek Tip Lavabo bataryası ile beraber kullanarak banyolarınızı evin en iyi mekanı haline getirebilirsiniz.

D-Shape formuna sahip olan Harmony N3 No-Rim Asma Klozet, Bien Banyo’nun ürün gamında yer alan diğer aksesuarlarla tercih edildiğinde banyolarınıza sıra dışı bir atmosfer kazandırıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)