EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Bien Seramik’le Banyolarda Büyük Ebat Kolaylığı

Büyük mekânlarda daha şık bir atmosfer yaratmak için incelikle tasarlanan Bien Seramik’in 2018 yeni koleksiyonlarından olan 40x120 cm duvar karosu koleksiyonları yenilikçi mekânlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Koleksiyonlar kendi dekofon ve dekoruyla birlikte kullanıldığında mekâna hareket kazandırıyor.

Bien Seramik’in en son teknolojiyle ürettiği mimar ve iç mimarlara ilham veren 40x120 cm ebatlı koleksiyonları banyolar için bütünsel çözümler sunuyor.

Bien Seramik’in 2018 koleksiyonlarında yer alan 40x120 cm duvar karosu koleksiyonları Agatha, Eva, Goldie, Mayora, Parisian modern tasarımları, estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Bien Seramik’in yaşam alanlarında ve banyolarda kullanım kolaylığı sağlayan büyük ebatlı karoları ferah, konforlu atmosferler yaratmanıza imkân sağlıyor. Renk, dekor ve fon alternatifleri bulunan bu özel koleksiyonlar derz görünümünü de minimuma indiriyor. Aynı zamanda standart konut içinde seçilen koleksiyondan iki parça kullanılarak 240 cm ile tavan yüksekliğine erişilebiliyor.

Estetik ve tasarımı ön planda tutan, aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen markanın büyük ebatlı bu özel koleksiyonları, kişisel zevk ve ihtiyaçlara uygun mekanlar tasarlamaya olanak sağlıyor. 

AGATHA: Siyah ve beyazdan oluşan iki renk alternatifi birlikte tercih edildiğinde çarpıcı mekânlara imza atmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonun dekorlarında gerçek altın kullanılması ve üç boyutlu görüntüsü mekânları zengin gösteriyor.

EVA: Yaşam alanlarında da alternatif oluşturan koleksiyon mekânlara sadeliği ve modernliği bir arada taşıyor.

GOLDIE: Beyaz ve bej renklerinden oluşan koleksiyon, özel banyoların yanı sıra sosyal alanlar ve yaşam alanlarında da kullanılıyor. Mekânlara temizlik ve sadelik kazandıran Goldie Koleksiyonu’nun, 40x120 cm ölçülerinde duvar karosu ve 60x60 cm ölçülerde porselen yer karoları mevcut. 

MAYORA: Bien Seramik’in 2018 koleksiyonlarından olan seri, canlı renkleri ve görünümü ile ultra modern banyolara ilham kaynağı oluyor. 

PARISIAN: Banyolarda temiz, çağdaş ve hareketli atmosferler yaratmanıza imkân sağlayan koleksiyonun sıra dışı dekor ve fonları mevcut. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)