Can Uzun ile Mimarlıkta Makine Öğrenmesi

AURA İstanbul, 6 Ocak Cumartesi günü Stoneline sponsorluğunda gerçekleşecek disiplinlerarası bir konferansa ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, mimarlık ve şehircilik alanlarında yapılan disiplinlerarası araştırmaları tartışmak ve genç katılımcılara eğitim platformu sunmak amacıyla düzenlenmektedir.

Can Uzun ile Mimarlıkta Makine Öğrenmesi

2017 yılından bu yana genç katılımcılara mimarlık, iç mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj konularında yoğun bir çalışma ortamı sağlayan AURA İstanbul, 2024 yılında Cumartesi disiplinlerarası konferans dizisi etkinliklerine devam ediyor.

Konferansın bu haftaki konuğu, Altınbaş Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Dr. Can Uzun olacak. 6 Ocak Cumartesi günü saat 15.00'te AURA İstanbul'un Beşiktaş'taki merkezinde düzenlenecek olan etkinlikte Dr. Uzun, "Mimarlıkta Makine Öğrenmesi ve Uygulamaları" başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

Etkinlik, Stoneline sponsorluğuyla düzenlenmektedir ve katılım herkese açık ve ücretsizdir. Ancak etkinlikteki yer sayısı sınırlı olduğundan dolayı, katılımcıların kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)